Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.03.2019

Bildiğiniz üzere, Detroit Become Human PC platformunda da yer alacak. Bu haberi mutlaka bir yerlerde duymuşsunuzdur. Bu güzel haberi bize yetiştiren ise, Epic ekibin oldu. Zira, Detroit Become Human, PC platformu için Epic mağazası üzerinde yer alacak. Bulunduğumuz nesil konsolların en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen Detroit Become Human sistem gereksinimleri bilgileri de, Epic mağaza sayfasında paylaşıldı. Haberimizin en sonunda, Detroit Become Human sistem gereksinimleri listesini sizlerle paylaştık. Dilerseniz, direkt olarak bu sistem gereksinimleri listelerine geçebilirsiniz. Fakat biz, sizlere nasıl bir sistem istediğinden de bahsedeceğiz.

Detroit Become Human sistem gereksinimleri listelerinden minimum kısma göz gezdirdiğimizde, NVIDIA GeForce GTX 660 gibi bir ekran kartının gösterildiğini görmekteyiz. Günümüz sistemlerine bakacak olursak, bu ekran kartı gayet mantıklı görünmekte minimum için. Minimum denilirken, muhtemelen 1080p çözünürlükte, düşük ayarlarda 30 FPS’lik bir performans hedeflenmektedir. Resmi olarak belirtilmemiş olduğu için, bunun sadece bir tahmin olduğunu da belirtelim.

Oyunun, önerilen sistem gereksinimleri listesine göz gezdirdiğimizde ise, dudaklarımız hafiften uçukluyor. Zira, bahsi geçen ekran kartı, günümüz için oldukça yüksek seviye olarak belirtebileceğimiz bir ekran kartı. NVIDIA GeForce GTX 1080 model ekran kartı, Detroit Become Human sistem gereksinimleri listelerinin önerilen kısmında yer almakta. Eğer böyle bir ekran kartını önermekteyse, bizlere PS4’dan daha iyi bir görsellik sunması şart gibi bir şey. Yine, her ne kadar resmi olarak belirtilmemiş olsa da, önerilen sistem gereksinimleri karşılandığı takdirde, 1080p çözünürlük kalitesinde, en yüksek grafik ayarları ile oyunu tecrübe etmek mümkün olacaktır. Aşağıdaki listelerimize geçmeden önce, haberimize konuk olan yapımın Türkçe dil desteği bulundurduğunun da altını çizmekte fayda var.

Detroit Become Human sistem gereksinimleri (Minimum)

  • İşletim Sistemi: Windows 7-64 bit
  • İşlemci: i5-2400 @ 3.4GHz ya da daha iyisi
  • Bellek: 4GB RAM
  • VRAM: 2GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX660 ya da daha iyisi

Detroit Become Human sistem gereksinimleri (Önerilen)

  • İşletim Sistemi: Windows 7-64 bit
  • İşlemci: I7-2700K ya da daha iyisi
  • Bellek: 12GB RAM
  • VRAM: 8GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX1080 ya da daha iyisi
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.