Detroit: Become Human için Kara karakterini gösteren yeni görseller yayımlandı

Detroit: Become Human için Kara karakterini gösteren yeni görseller yayımlandı

Bu oyun her geçen gün daha güzel görünüyor sanki.

Detroit: Become Human oyununun ana karakterlerinden bir tanesi olan ve bu oyunun doğmasına sebep olan karakter Kara için bugün yepyeni görseller yayımlandı. Çünkü oyun için yayımlanan yeni görsel, Kara karakterinin başından geçen bir olayı gösteriyordu bizlere. Dilerseniz bahsettiğimiz bu görsellere hemen aşağıdan ve haberimizin en sonundaki galeriden göz atabilirsiniz. Yalnız, şimdiden söyleyelim bu oyun her geçen gün gözümüze daha güzel görünüyor gibi. Özellikle yayımlanan oynanış videosu hem oynanış olarak, hem seçimler olarak, hem de görsel olarak harikaydı. Oynamak için sabırsızlanıyoruz. Umuyoruz ki 2018 senesinin erken tarihlerinde çıkar bu oyun.

Detroit: Become Human

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın