Sony, E3 2017 sırasında Detroit: Become Human oyununu gösterdi

Sony, E3 2017 sırasında Detroit: Become Human oyununu gösterdi

Androidlerin katledilmesine göz mü yumacağız?

İnsanlar ve makinelerin birlikte yaşadığı bir toplumda, düzenin bozulmaya başladığı ve kopmak üzere olduğu bir durumda olduğunuzu düşünün. Çok fazla düşünmenize gerek yok, Detroit: Become Human sizleri direkt olarak bu durumun içerisine bırakıyor. İnsanlar ve androidler arasında bir çatışmanın yakın olduğu zamanda, hikayede ilerleyin ve her şeyi keşfedin. Aldığınız her bir kararın ve seçtiğiniz her bir yolun geleceğinizi kesin olarak etkilediği bu oyun, oldukça yenilikçi bir oynanış vaat ediyor. Farklı karakterlerin perspektiflerinden oynadığımız bu oyun, yalnızca PlayStation 4 konsoluna özel olarak geliştiriliyor. Elimizdeki bilgiler sınırlı olsa da, artık bu sınırlar yavaş yavaş kalıyor. Detroit Become Human, E3 2017 sırasında Sony tarafından gösterildi ve yepyeni bilgiler ortaya çıktı.

Detroit Become Human

Oyunun karakterlerinden biri olan Marcus’un çevresine birkaç androidi toplaması ve onları kölelikten kurtaracağını söylemesiyle başlıyor her şey. Oyunda bir devrim başlatmak üzereyken yer alıyoruz, androidler ve insanlar arasındaki bir hiyerarşi sıralaması. Videonun büyük bir kısmı androidlerin insanlara karşı ölüm kalım savaşı vermesiyle geçiyor. Tabii ki bu mücadeleyi kaybediyorlar ve tam anlamıyla bir katliam oluyor.

Bir David Cage oyunu olan Detroit Become Human, bizlere böyle bir senaryo sunduğu için şaşırmadık açıkçası. Oynanıştan çok senaryo ile ilgili detaylara odaklanan bu yeni tanıtım videosunda, kararların geleceği nasıl etkilediğini görüyoruz. Örneğin polis geleceği sırada nereye saklanacağımızı bile önceden seçebiliyoruz ve bu sonradan olacakları değiştirebiliyor. Dilerseniz sizler de hemen aşağıdan oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde. Son olarak, E3 2017 haberlerimizi güncel bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Facebook sayfamızı, Twitter hesabımızı veya sitemizin özel E3 2017 sayfasını takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın