Menü
https://leadergamer.com.tr/ilk-wwe-2k18-videosu/
Detroit: Become Human 19 Haziran 2017 19:13

Detroit: Become Human için çıkış tarihi aralığı verildi

Biz çok daha erken bekliyorduk aslında Detroit: Become Human yapıtını. Fakat böyle de olur.


E3 2017 sırasında, yeni bir senaryo videosu ve oynanış videosu ile gördüğümüz Detroit: Become Human için çıkış tarihi aralığı verildi. E3 2017 videoları sonunda bir çıkış tarihi alamayınca, aslında oyunun 2017 senesi içerisinde çıkmayacağı da doğrulanmış olmuştu. Bugün ise, GameSpot ekibine konuşan oyunun yönetmeni, Detroit: Become Human yapıtlarının 2018 senesinde çıkacağını açıkladı. Fakat yönetmen, tam bir çıkış tarihi ne yazık ki vermedi. Bu da, oyuncuları ne yazık ki merakta bırakmaya devam etti.

Detroit: Become Human

Sony ekibinden gelen açıklamaları hatırlayacak olursak, E3 2017 sırasında gösterilen ve çıkış tarihi 2018 olarak açıklanan her oyunun, 2018 senesinin ilk yarısında piyasaya çıkacağını söylemişlerdi. Bu yüzden, bu oyun da muhtemelen 2018 senesinin ilk yarısında piyasaya çıkacaktır. God of War ve Spider-Man gibi çok büyük oyunların, Mart 2018 ile Nisan 2018 arasında piyasaya çıkacağını düşünüyoruz. Bu yüzden, Detroit: Become Human da muhtemelen bir yaz oyunu olacaktır. Çünkü God of War ve Spider-Man ile yakın bir tarihte bu oyunu piyasaya sürmek, pek de mantıklı olmayabilir.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör