Destiny’nin 2D versiyonu yaratıldı!

Destiny’nin 2D versiyonu yaratıldı!

Bu şekilde de gayet hoş görünüyor.

Destiny’nin hayranlarından biri, Bungie gününü kutlamak için oyunun tamamen oynanabilir olan 2 boyutlu bir versiyonunu beğeniye sundu. Açıkçası çok da hoş duruyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny-Sidescroller-Project-Tiger

Bungie 25. yılını, her yıl düzenlediği ve oyunculara ücretsiz olarak zırh amblemleri dağıttığı Destiny’s Moments of Triumph etkinliğiyle kutluyor ve bu etkinlik hala devam etmekte. Bir oyuncu ise bu kutlamayı farklı bir yoldan yapmak istemiş. Oyunun hayranlarından biri olan Brenton “Helix3333” Whitwell, “Project Tiger” ismini verdiği oyununu piyasaya sürdü bile. Oyunda bir Titan’ın kontrolünü alıyoruz. Dünyayı keşfedip düşmanları pataklıyoruz ve son olarak bölüm sonu canavarı olarak bir Servitor ile kapışıyoruz.

Destiny hayranları için gayet güzel bir çalışma olmuş. Traveller’ın arkada süzülmesi de çok güzel bir ayrıntı. Oyunu indirmek isteyenler buradan ilgili sayfaya ulaşabilirler. Kafanızda daha iyi bir şablon oluşması için aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz. Belki de oyuna zamanla diğer sınıflar ve bölümler eklenir, siz ne dersiniz?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.