Destiny 1’in PlayStation özel içerikleri, artık Xbox üzerinde de bulunuyor

Destiny 1’in PlayStation özel içerikleri, artık Xbox üzerinde de bulunuyor

Geç olsun güç olmasın mı dediler acaba?

Destiny 2 oyuncularla buluşalı bir süre geçti bile üzerinden. İnsanlar serinin ikinci oyununu oynadı, bitirdi, bazıları daha yeni yeni oynuyor belki de. Bütün bunlar bir yana, geliştirici ekip ilginç bir karar aldı ve PlayStation platformuna özel olarak çıkartılmış olan Destiny 1 içeriklerini, aynı zamanda Xbox platformunda da sundu. Üzerinden o kadar zaman geçtikten sonra hem de…

Destiny 1'in PlayStation özel içerikleri, artık Xbox üzerinde de bulunuyor

9 Eylül 2014 tarihinde çıkışını gerçekleştiren Destiny‘nin üzerinden resmen 3 yıl geçti ve artık 2. oyun ile birlikte, ilk oyun rafa bile kaldırıldı. Böylesine uzak ve alakasız bir zamanda, PlayStation platformlarına özel olan içeriklerin Xbox platformlarına da çıkarılması, gerçekten ilginç bir karar gibi görünüyor, fakat her ne kadar garip olsa da, artık PlayStation özel içerikleri, Xbox üzerinde de bulunuyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 incelemeyazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın