Destiny karakterlerinden Lord Saladin için minyatür bir figür çıkacak

Destiny karakterlerinden Lord Saladin için minyatür bir figür çıkacak

Lord Saladin ve kurtlarının şirin halini merak etmiş miydiniz hiç?

Geçtiğimiz günlerde en çok adını duyduğumuz oyun serisi Destiny‘den Lord Saladin için yepyeni minyatür bir figür duyuruldu. Figürde, Lord Saladin’e güvenilir kurtları da kendisine eşlik ediyor. EB Games ve GameStop için özel olarak çıkarılacak figür konusunda her iki mağaza da bir anlaşmazlık yaşıyor olabilir. Çünkü, karakterin Destiny veya Destiny 2‘den gelip gelmediği konusunda bir anlaşmazlık içerisinde oldukları, eşyanın açıklama kısmından anlaşılabilir durumda.

destiny lord saladin

Bigshot Toyworks imzası bulunan figür 4 inç uzunlukta ve PVC kullanılarak yapılmış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Lord Saladin, her iki kurdu ile birlikte 20 dolar gibi koleksiyon açısından gerçekten cazip bir fiyat ile piyasaya sürülecek. 30 Eylül 2017‘de piyasaya sürülerek koleksiyoncular ile buluşacak olan figür, aynı zamanda erken sipariş için de mevcut durumda. Eğer Lord Saladin ve güvenilir iki kurdunun iç yumuşatan figürüne sahip olmak isterseniz seçenek olarak bulunan EB Games ve GameStop için birer mağaza sayfası bulunuyor bile. Buraya tıkladığınızda ulaşacağınız EB Games sayfasında, 26.99 dolarlık fiyat etiketine sahip olan figüre sahip olabilirsiniz. Ayrıca, buraya tıkladığınızda ise karşınıza çıkacak olan GameStop mağaza sayfası aracılığı ile 19.99 dolarlık fiyat etiketi ile sizleri bekleyen Lord Saladin‘i satın alabilirsiniz şimdiden.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yeni duyurusu yapılmış olan Destiny 2 hakkında da sizlere aktardığımız Destiny 2 çıkış tarihi, fiyatı, PC detayları, duyuru videosu ve daha fazlası yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın