Destiny’nin yeni akın moduna zor seviyesi ekleniyor

Destiny’nin yeni akın moduna zor seviyesi ekleniyor

Gerçekten zorlanmaya hazır olun.

Destiny: Rise of Iron’ın çıkışından itibaren oyuncular öncelikle yüksek Işık seviyeli zırh ve silah düşürmeye çalışıyorlardı. Ek paket çıktıktan bir süre sonra da, ek paketin asıl odak noktası olan Wrath of the Machine akın modu oyunculara sunuldu. Şimdi ise bu akın modunun zor seviyesi oyunculara sunuluyor. Şuana kadar çoktan Işık seviyesinin maksimum limitine yani 385 Işık seviyesine ulaşan oyuncular zor seviyeyi iple çekiyorlar. Bunun sebebi ise çok basit. Zor seviyede düşecek olan ekipmanlar ile beraber Işık seviyeniz de 400’e ulaşabilecek.

Destiny

Akının zorluk seviyesi 18 Ekim 2016’da oyunculara açılacak. Destiny’nin haftalık sıfırlanma günü, Salı gününe denk gelen tarihte Wrath of the Machine akınını zor seviyede arkadaşlarınız ile tamamlamak istiyorsanız 385 Işık seviyesine yakın olsanız iyi olur. Hatta yeni akın silahı ile limiti kırıp 386 olsanız çok daha iyi olur. Yapımcı Bungie’nin dediğine göre oyuncuların heveslenmesi gereken ilk durum, bu akının zor seviyesi. Daha sonra ise akına gelecek olan meydan okumalar.

“Bunun yanı sıra oyuncular festival ve yarışlara katılabilecek” diye ekliyor Bungie. Söz konusu festival, Yitirilmişlerin Festivali, yani her sene 31 Ekim tarihinde yapılan Cadılar Bayramının, Destiny’de yaşatılan versiyonu. Yarıştan kasıtları da Sparrow Racing League olsa gerek. Oyuncular yarış modunun sürekli olarak erişime açık olmasında ısrarcı olmuşlardı. Sanırım bunca savaştan sonra insanlar biraz da olsa rahatlamak istiyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın