Destiny 2 hakkında onlarca yeni bilgi sızdırıldı

Destiny 2 hakkında onlarca yeni bilgi sızdırıldı

Oyunun PC paketi, ek paketleri ve bonusları göründü.

Bugün akşam saatlerinde Destiny 2, resmi olarak duyurulacak. Bu yüzden herkes heyecanlı ve bu duyuruyu bekliyor. Fakat herkes gözleri Bungie ve Activision üzerine dikmişken, gözlerden rahatlıkla kaçabilecek bir noktada, internetin bambaşka bir köşesinde Destiny 2 hakkında onlarca yeni bilgi sızdırıldı. UniverseOfDestiny tarafından sızdırılan, bizlerin de sizlere birazdan sunacağı bu bilgiler, İngilizce olarak sızdırılmadı fakat Reddit üzerinde büyük bir hızla çevrildi ve bizler de rahatlıkla sizlere iletebileceğiz o bilgileri. Dilerseniz girişi çok uzatmadan, oyun hakkında sızdırılan yeni bilgilere bir göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny 2 hakkında onlarca yeni bilgi sızdırıldı

Öncelikle Destiny 2 yapıtının açıklama kısmında gözlerimize çarpan bilgileri sizlere aktaralım. Bu sızdırılan açıklamaya göre, ilk oyunda güvenli bölge olan Son Şehir, düşman birliklerin eline geçiyor ve sivil halk da, Gardiyanlar da savunmasız kalıyor. Son Şehir’e yapılan bu saldırıyı Red Legion kumandanı Ghaul gerçekleştiriyor ve bizlerin de Ghaul isimli kumandanı yenmemiz gerekiyor, şehrimizi geri kazanabilmek için. Son olarak, bu açıklamada, eğer oyuna ön sipariş verirsek, gerçekleştirilecek olan bir beta sürecine de giriş hakkına sahip olacağımız belirtiliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sızdırılan bilgilerin devamında, oyunun koleksiyoncu sürümünün içeriği var. Bu sızdırılan içerikler sayesinde de zaten oyunun bazı ek paketlerini öğrenmiş oluyoruz. Sızdırılan bilgilere göre, eğer oyunun koleksiyoncu sürümünü satın alırsanız, Destiny 2 oyununa, 2 adet genişletme paketine, Legendary Sword, Legendary Emote ve Cabal Empire Emblem isimli üç küçük ek pakete, Frontier isimli fiziksel bir çantaya, yine Frontier isimli bir USB şarj aletine, paraşüt kordonuna, küçük bir aksesuara ve sınırlı sayıda üretilmiş olan bir Steelbook ürününe sahip olabileceksiniz. Ayrıca bu paketin içerisinde, manzara kartları gibi ufak tefek bonuslar da bulunmakta.

Destiny 2 – Koleksiyoncu Sürümü haricinde, bir de daha küçük bir sürüm de satışa çıkacak. Sınırlı sayıda üretilecek olan bu paketin içerisinde de, oyunun koleksiyoncu sürümü içerisinde bulunan her şey olacak, sadece fiziksel ürünler bulunmayacak. Yani bu pakette sadece dijital bonuslar bulunacak. Genişleme paketleri, küçük ek paketler gibi yani. Son olarak, bir de oyunun PC kutu tasarımı sızdırıldı. Sızdırılan bu tasarım sayesinde, oyunun PC için çıkabileceği ihtimali tekrar oyuncuların içinde yeşermeye başladı. Yine de sizlere bahsettiğimiz tüm bu bilgiler, bu akşam 8’de yapılacak duyuruda onaylanacaktır veya yalanlanacaktır diye düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yakın zamanda resmi duyurusu gerçekleştirilmiş olan Destiny 2 hakkında bildiğimiz her şeye de mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Destiny 2 hakkında onlarca yeni bilgi sızdırıldı

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.