Destiny 2 Xbox Series X ve Playstation 5 İçin Onaylandı

Destiny 2 Xbox Series X ve Playstation 5 İçin Onaylandı

Microsoft‘un üçüncü taraf Xbox Series X oyunlarından ilk oyun görüntülerini sergileyen Inside Xbox‘ın ardından Bungie, Destiny 2 oyununun gerçekten de yeni nesil platformlara geleceğini ve gelecekte daha fazla ayrıntı paylaşılacağını duyurdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny 2’nin belirli bir üniteye sahip olanların ek ücret ödemeden yeni nesil sürüme geçmesine izin veren Xbox Smart Delivery‘den yararlanıp yararlanmayacağı henüz belli değil görünüyor.

destiny 2 resim

Geçen yıl Bungie, Activision‘dan ayrıldı ve şimdi Destiny 2 üzerinde tam kontrole sahip oldu. Ayrıca 2025 yılına kadar Destiny olmayan bir oyunu da piyasaya sürmeyi planladıklarını söyledi.

Bungie ayrıca Destiny 2’yi birinci şahıs nişancı oyunundan aksiyon MMO‘ya geçireceğini ve New Light adlı yeni bir ücretsiz oynanabilir model sunacağını açıkladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny 2’de Gears 5, Rainbow Six Siege, Assassin’s Creed Valhalla ve Cyberpunk 2077 gibi büyük oyun isimlerini içeren Xbox Series X’e gelen sürekli büyüyen oyunların arasına katılıyor. Destiny 2, 2017‘de piyasaya sürüldüğünden beri güçlü ilerliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.