avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.04.2018

6 Eylül 2018 tarihinde biz oyuncularla buluşarak bir süre için güzel tecrübeler yaşatan Destiny 2, artık yavaş yavaş yeni genişleme paketine kavuşuyor. Warmind adı ile karşımıza çıkmaya hazırlanan genişleme paketi, 8 Mayıs 2018 tarihinde biz oyuncularının huzurunda olacak. Fakat, asıl konu Warmind isimli genişleme paketinin, geliştirilme aşamasının sadece oyunun geliştiricisi olan Bungie ekibi tarafından yapılmamış olması. Zira, verilen bilgilere göre Bungie ekibi, bu genişleme paketini geliştirirken, Vicarious Visions’tan da yardım aldı. Bunu da, Bungie ekibinin resmi internet sitesi üzerinden yapılan bir duyuru ile anlattılar.

Destiny 2 geliştiricisi, Warmind isimli genişleme paketini yaparken Vicarious Visions'tan yardım aldı

Destiny 2 için gelen Warmind genişleme paketinde, Vicarious Visions izleri de olacak

Bungie ekibi, yaptıkları duyuruda, “Gelecek genişleme paketimiz Warmind, 8 Mayıs 2018’de gelecek. Bir sürü sorunuz olduğunu biliyoruz. Sorularınızın yanıtları, 24 Nisan 2018 tarihindeki canlı yayında verilecek. Bungie’den geliştiriciler, Vicarious Visions’taki yeni partnerlerimizin temsilcileri ile koltuğa, beraberce yarattığımız bu yeni macera hakkında konuşmak için oturacak.” şeklinde açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar da, yıllardır bizlere birçok önemli ve güzel yapımlar sunmayı başarmış olan Vicarious Visions isimli geliştirici ekibin, yolda olan genişleme paketinde de imzaları olduğunu anlatıyor açık ve net bir şekilde.

Bungie ekibi tarafından yayımlanan duyuruda, sadece yolda olan Destiny 2 için yolda olan Warmind isimli genişleme paketinin geliştirilme aşamasında kimlerden yardım aldıkları bulunmuyordu elbette. Aynı zamanda, haberimizde bulunan görseldeki yol haritası ve çok daha fazlasından da bahsedildi. Gönderi içerisinde paylaşılan şeylerden biri de, hem 4K kalitesinde, hem de 1080p kalitesinde bulabileceğiniz bir görsel oldu. Bu görsel ile, içinizdeki Destiny 2 hayranını şaha kaldırabilir ve masaüstünüzü görsel açıdan çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Eğer, paylaşılan bilgiler ve daha fazlasını görmek isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sayfasını kullanabilirsiniz gönül rahatlığı ile. 24 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan canlı yayın, bizlere Vicarious Visions ekibinin, Bungie’nin Destiny 2’si için hazırlamakta olduğu Warmind genişleme paketi üzerinde ne gibi önemli etkilerinin olduğunu gösterecek gibi görünüyor. Muhtemelen, canlı yayın esnasında her bilgi verilmez. Bu yüzden de, asıl önemli bilgileri ve detayları, genişleme paketi elimize ulaşana kadar bilemeyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.