Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.11.2018

Bungie ve Activision ekibi hiç beklenmedik bir adım attı. Destiny 2, bir süre boyunca bütün oyunculara bedava olarak dağıtılıyor. İşin daha da iyi kısmı, ücretsiz olarak dağıtılmakta olan Destiny 2, sadece bir süre oynanabilir olarak da dağıtılmıyor. Eğer ücretsiz Destiny 2 kampanyası bitmeden önce oyuna sahip olursanız, Battle.net hesabınızda sonsuza kadar kalıyor. Yani, tamamen sizin oluyor oyun. Nasıl alacağınızı merak mı ediyorsunuz? Dilerseniz, bir an önce Destiny 2’ya nasıl ücretsiz olarak sonsuza kadar sahip olabileceğinizden bahsedelim.

Destiny 2, 18 Kasım 2018 tarihine kadar ücretsiz olarak dağıtılıyor

Öncelikle, Destiny 2’nun ne zamana kadar ücretsiz olarak dağıtılmakta olduğundan bahsedelim. Destiny 2, 18 Kasım 2018 tarihine kadar ücretsiz olarak oyunculara dağıtılmakta an itibaren. Yapmanız gerekenler konusunda ise çok fazla bir şey yok aslında. Sahip olmanız gereken tek şey bir Battle.net hesabı ve PC üzerinde yüklü bir durumda olan Blizzard’ın Battle.net uygulaması. Eğer bu 2 şeye sahipseniz, uygulamaya hesabınızla giriş yaptığınızda ücretsiz olarak Destiny 2 sahibi olabilirsiniz demektir.

Destiny 2, herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor fakat bu konuda altının çizilmesi gereken birkaç şey daha bulunuyor. Sizlere verilmekte olan tek şey ana oyun. Yani, eğer Destiny 2 ek paketlerini de oynamak isterseniz, bunları kendiniz satın almak zorundasınız. Activision ekibinin mikro ödemelerle fazlasıyla para kazandığı ve muhtemelen Destiny 2’ya ücretsiz olarak sahip olan oyunculardan da fazlasıyla kazanacağı için, bu duruma çok da şaşırmamak gerek aslında.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.