Destiny 2, resmi olarak duyuruldu

Destiny 2, resmi olarak duyuruldu

Tek bir görsel ile.

2017 senesinde yeni bir Destiny oyununun çıkacağını biliyorduk fakat resmi bir şekilde hiçbir şekilde gösterilmemişti bu oyun. Geçen akşam ise Destiny markasının resmi Twitter hesabı üzerinden, Destiny 2 oyununa ait ilk ve tek görsel paylaşıldı. Bu görsele sizler de hemen aşağıdan göz atabileceksiniz. Fakat hemen söyleyelim, Bungie veya Activision henüz bu oyun hakkında başka hiçbir şey paylaşmadı. Yine de oyunun ilk görseli yayımlandı. Yakın bir zamanda yepyeni detayların paylaşılacağına da eminiz. Ekibin E3 2017 etkinliğine kadar bekleyeceğini sanmıyoruz açıkçası.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny 2, resmi olarak duyuruldu

Oyun hakkında sizlere sunduğumuz en son haberde, “2017 senesi içerisinde mutlaka yeni bir Destiny oyunu karşımıza çıkacak. Bu oyunun adı tam olarak ne olacak, bilemiyoruz fakat biz haberimizde Destiny 2 diyeceğiz bu oyun için. Dilerseniz şimdi haberimize geçelim, sizlerin de haberimizin devamında görebileceği gibi bazı Twitter kullanıcıları, Almanya’da Destiny 2 için ön sipariş verebiliyor. Evet, oyun zaten çıkacak, bu kesin, ön sipariş verebilirler, diyebilirsiniz fakat bu noktada ilginç bir şey var. Bahsettiğimiz bu oyuncular, oyunun PC sürümüne ön sipariş veriyor. 110 Euro fiyat etiketi ile Destiny 2 – Limited Edition (PC) için ön sipariş veren bir oyuncunun faturası bile bulunuyor. Ayrıca bu faturaya göre de oyun 17 Eylül 2017 tarihinde piyasaya çıkıyor.” demiştik.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ardından da, “Peki, nereden veriliyor bu ön siparişler? Hayır, öyle bilinmedik, tanınmadık, ucuz perakendecilerden değil. GameStop gibi prestijli, popüler ve büyük bir perakendeciden veriliyor bu ön sipariş. Faturaların birinde, ön siparişin reklamını, diğerinde ise direkt olarak ön siparişi görebiliyoruz. Fatura detaylarına baktığımızda ise, bu mağazanın Hannover GameStop olduğunu görebiliyoruz zaten. Yine de tüm bunları ciddiye almamak lazım çok fazla. Çünkü Bungie, Activision ve GameStop cephelerinden hiçbir şekilde resmi bir bilgi yayımlanmadı. Durum böyle olunca da, tüm bunlar birer söylenti oluyor. Zaten oyunun PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağını tahmin edebilmek kolay fakat işin içerisinde bir çıkış tarihi ve PC platformu girince, bu tür durumlarda dikkatli adım atmak gerekiyor diye düşünüyoruz.” şeklinde devam etmiştik yazımıza.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.