Menü
https://leadergamer.com.tr/far-cry-5-yardim-edebilecek-karakterler/
Destiny 2 18 Haziran 2017 10:28

Destiny 2, PlayStation 4 konsoluna özel içerikleri bir süre sonra her yerde sunacak

Bu konsola özel olarak sunulan içeriklere, diğer oyuncular da sahip olacak.


Son zamanlarda çıkış yapan bütün oyunlar, kendilerine bir odak platform seçerek ona özel içerikler sunuyor. Bunlardan birisi olacak olan Destiny 2, PlayStation 4 kullanıcılarına özel olarak pek çok içerik sunacak. Harita, ekipman ve silah gibi kategorilerdeki bu özel içerikler, kendilerine ait bir video ile tanıtılmıştı. Oyunu Xbox One ve PC platformlarında oynayacak oyuncular için güzel haber. Oyun, PS4 özel içeriklerini bütün ömrü boyunca özel tutmayacak, 2018 yılında bu içerikler herkese sunulacak.

Destiny 2 PS4

Bu içeriklerin detaylarından bahsetmek gerekirse, karşımıza oldukça güçlü unsurlar çıkıyor. Retribution adında bir PvP haritası, Borealis adında üç farklı hasar modu bulunan bir silah PlayStation 4 kullanıcılarını bekliyor. Sadece bunlarla sınırlı da değil tabii ki, her sınıf için birer zırh ve City Apex gemisi de özel içerikler arasında. Son olarak ise, Lake of Shadows saldırısı PS4 oyuncularının deneyimlemesi için oyunda bulunacak.

PlayStation’un E3 2017 sırasındaki konferansında gösterilen videoda, özel içeriklere dair bu bilginin bulunduğunu söyleyelim. Çoğumuzun kaçırdığı bu bilgi, bizlere Luke Smith tarafından hatırlatıldı. Hatta sadece 2018 yılı değil, 2018 yılının sonbahar aylarına kadar olduğu bilgisi de bizler ile video içerisinde paylaşılmıştı. Oyunun içerikleri sadece bir kısım için kilitli tutmayacak olması, takdir edilecek bir özellik olmuş diyebiliriz.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yaşar Baturalp Editör