Destiny 2 PS4 oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oluyor

Destiny 2 PS4 oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oluyor

Oyunu deneme fırsatı için ücretsiz hafta sonu etkinliğini kaçırmamanızı öneriyoruz!

Bungie tarafından geliştirilen Destiny 2, yalnızca bu hafta sonuna özel olarak PS4 platformunda oynaması ücretsiz oluyor. Eğer daha önce herhangi bir şekilde oyunu deneme imkanı yakalayamadıysanız, bu ücretsiz oynama etkinliği sizin için bir fırsat olabilir. Üstelik bağlantınızın yavaş olduğunu ve yetişemeyeceğinizi düşünüyorsanız merak etmeyin, oyunu şimdiden indirebilme imkanınız da var. Resmi tanıtım yazısında herhangi bir şekilde PlayStation Plus üyeliğinin gerektiğinden bahsedilmediğini de eklememiz gerekiyor.

Oyunun deneme sürümü boyunca, istediğiniz her şeyi deneyebilecek ve tüm özelliklerinden faydalanabileceksiniz. Oyunun senaryo modunu deneyimleyebilecek ve çok oyunculu modda savaşmak üzere karakterinizi oluşturabileceksiniz. Bunların yanı sıra silahları ve ekipmanları toplamanız, kendi eşyalarınızı bularak sandığınıza koymanız da mümkün olacak. Tüm bunlardan da anlamış olacağınız gibi, deneme sürümünde yaptığınız her şey kayıt altında tutulacak. Yani olur da Destiny 2 satın almaya karar verirseniz, kaldığınız yerden oynamaya devam edebileceksiniz.

Destiny 2’nin ücretsiz PS4 deneme sürümü etkinliği ne zaman başlayacak?

Ücretsiz hafta sonu etkinliği, 29 Haziran 2018 tarihinde saat tam olarak 10:01’de başlayacak. Destiny 2, PS4 kullanıcılarına ücretsiz oynama etkinliğinin kapılarını ise 2 Temmuz 2018 tarihinde saat tam 20:01’de kapatacak. Xbox kullanıcıları için ise herhangi bir ücretsiz oynama etkinliği yolda gözükmüyor. Sonuçta bu platformun kullanıcılarının Destiny 2’yi ücretsiz olarak denemesinin üstünden çok da zaman geçmedi. Oyun, 7 Haziran 2018 tarihinde Xbox One platformunda ücretsiz deneme sürümü ile oyuncuların karşısına çıkmıştı.


Destiny 2
Destiny 2 İnceleme    Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın