Menü
https://leadergamer.com.tr/facebook-espor-yayinlari/

Destiny 2

Yapımcı Bungie
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 8 Eylül 2017
Destiny 2 10 Eylül 2017 15:07

Destiny 2 oyuncu sayısı açıklandı

Bu sayılar tabii belli bir günün, belli bir anına ait. Yine de oyunun bayağı bir popüler olduğunu anlıyoruz.


Geride bırakmaya hazırlandığımız şu haftada çıkışını gerçekleştiren Destiny 2, birçok oyuncu tarafından büyük bir merak ile karşılandı. Öyle ki, oyunun PlayStation 4 sunucuları aşırı yoğunluktan dolayı da biraz sorunlar yaşadı. Durum böyle olunca, birçok oyuncu, Destiny 2’nin aktif oyuncu sayısını merak etti. Oyunun geliştirici ekibi ise beklenen açıklamayı bugün yaptı. Bungie cephesinden gelen açıklamalara göre Destiny 2, anlık 1.2 milyon oyuncuya ev sahipliği yaptı.

Destiny 2 klanımız ve grubumuz açıldı. Detaylar için tıklayın!

Destiny 2 inceleme

Bungie tarafından verilen bu rakamlar sadece PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına ait, doğal olarak. Çünkü oyun PC için henüz çıkmadı. Fakat PC oyuncularının bu oyun için oldukça meraklı olduğunu göz önünde bulundurursak, PC oyuncularının da en azından bir 500 bin oyuncu katacağını düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör