Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Cevdet Emre Kızılcan, Editör Yazım tarihi: 09.07.2018

Destiny 2 oynamaya devam ediyor musunuz? Cevabınız evet ise oyuna Bungie tarafından yıllık olarak eklenen Moments of Triumph ödüllerini kazanmaya çalışmaya başlayabilirsiniz. Destiny her yıl bir dizi Moment of Triumph adı altında kasmanız gereken görevler ve bunların karşılığında da ödüller verir. Bu görevler oyun içerisindeki etkinlikleri içerir. Örnek vermek gerekirse raid tamamlamak, PvP arenasında 100 kişiyi öldürmek ya da tüm bölgedeki toplanabilirleri avlamak gibi şeylerden bahsedebiliriz.

destiny 2 bungie moments of triumph

Bungie, Destiny 2 Moments of Triumph ile ilgili detayları açıkladı

Bu sene Destiny 2 için Moments of Triumph bir ilk fakat ilk oyundakiyle tamamen aynı işleyen bir sistem var. Kasmanız gereken görevler Bungie.net internet sitesinde yayınlanmış durumda. Ayrıca oyun ilk senesini doldururken “Solstice of Heroes” etkinliği de aktif olarak Destiny 2 sunucularında boy gösterecek. Solstice of Heroes etkinliği 31 Temmuz’da başlayıp 28 Ağustos’a kadar sürecek. Tüm bunlara rağmen Bungie.net adresinden hangi şartları gerektirdiğine bakarak Triumph kitabınızdaki görevleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Moments of Triumph etkinliklerini yapmanız durumunda ise elde edeceğiz ödüller çeşitlendirilmiş durumda. 125 puana Legendary Ghost Shell olan Right Choice, 250 puana Solstice of Heroes tişörtleri siparişe açılmasını, 300 puana Legendary Sparrow olan Comrades in Arms, 400 puana, yani bütün görevleri yapmanız durumunda da Eternally Triumphant yükseltmesi kazanacaksanız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.