Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-almamak-icin-10-sebep/

Destiny 2

Yapımcı Bungie
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 8 Eylül 2017
Destiny 2 , Popüler 9 Eylül 2017 19:23

Destiny 2 klanımız ve grubumuz açıldı

Herkesi bekliyoruz!


Eğer Xbox One veya PlayStation 4 üzerinde Destiny 2 oynuyorsanız veya PC üzerinde Destiny 2 oynamayı planlıyorsanız, sizi klanımıza ve grubumuza bekliyoruz. Öncelikle grubumuzdan bahsedeyim. Destiny 2 grubumuzun adı Leadergamer ve katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Grubumuza herkes katılabilir. İsterseniz oyuna yeni başlamış olun, isterseniz de ustası olun, sizleri bekliyoruz. Peki, grubumuzda neler oluyor? Grubumuzda diğer Destiny 2 oyuncularından öneri alabilirsiniz, taktik paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz veya takım olup birlikte PvP veya PvE aktivite yapabilirsiniz. Oyunda sınırsız sayıda gruba katılabildiğiniz için, Leadergamer grubumuza katıldığınız zaman diğer gruplardan çıkmanız gerekmeyecek.

Destiny 2 klanımız ve grubumuz açıldı

Destiny 2 klanımızın adı ise daha ilgi çekici: Türkiye Gardiyanlar Odası. Eğer dilerseniz buraya tıklayarak klanımıza katılabilirsiniz. Peki, klanımızda neler oluyor? Aslında grup ile aynı sayılır ama klan sistemi direkt olarak oyunun içinde de bulunuyor. Yani, Destiny 2 oyununu açtığınız zaman arkadaş listenizin yanında bir de klan arkadaş listeniz çıkıyor ve eğer dilerseniz klan arkadaşlarınız ile kolayca, birlikte oyun oynayabiliyorsunuz. Ayrıca eğer klanımız başarılı olursa, benzersiz ödüller de kazanabiliyoruz. Bu ödül sistemi hakkında henüz bilgimiz olmadığı için daha fazla yorum yapamayacağız ne yazık ki.

Leadergamer grubumuzda olduğu gibi, Türkiye Gardiyanlar Odası klanımızda da muhabbetler edebilir, sorular sorabilirsiniz. Eğer deneyimli bir oyuncuysanız, Nightfall veya Raid görevlerinde rehber olup, deneyimsiz oyunculara yardımcı olabilirsiniz. Aynı şekilde, eğer siz deneyimsiz bir oyuncuysanız, klanımızdan bir rehber ile Raid veya Nightfall görevlerine girebilirsiniz. Destiny 2 klanımız ve grubumuza herkesi bekliyorum. Dev gibi bir Destiny 2 topluluğu umuduyla!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör