Destiny 2 kıyafetleri ve aksesuarları şimdi PlayStation Gear ile satışta

Destiny 2 kıyafetleri ve aksesuarları şimdi PlayStation Gear ile satışta

Bir oyuncu için cennet gibi yer.

Çıkışını sadece saatler sonra gerçekleştirecek olan Destiny 2, PlayStation 4 üzerinde çıkmadan PlayStation Gear üzerinde çıktı. Bir zamanlar ülkemizde de hizmet vermiş olan fakat şu an bulunmayan PlayStation Gear, adından da anlayabileceğiniz gibi PlayStation ile anlaşmalı oyunların resmi aksesuarlarını ve kıyafetlerini satıyor. Yani bir oyunu için cennet. Bugün ise bu siteye yeni Destiny 2 ögeleri eklendi. Bu ögeler arasında anahtarlıklar, bardaklar, şapkalar ve tişörtler bile bulunuyor.

Destiny 2 kıyafetleri ve aksesuarları şimdi PlayStation Gear ile satışta

Mesela hemen yukarıdaki görselden görebileceğiniz ürünler, siteye yeni eklenen ürünler. Oyun içerisindeki her sınıfı temsil eden bardaklar, yine aynı şekilde oyun içerisindeki grupları temsil eden şapkalar, rozetler, cüzdanlar, kalıplar ilgi çekiyor. Eğer evinize aksesuar arıyorsanız, çerçevelenmiş görsel tasarımlar da mutlaka ilginizi çekecektir. Fakat bize soracak olursanız en güzel şeyler, görselin sağ üst köşesinde bulunan kıyafetler ve bardakların hemen önünde duran anahtarlıklar. Özellikle Ghost anahtarlığı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın