Menü
https://leadergamer.com.tr/en-iyi-playstation-indirimleri/
Destiny 2 1 Nisan 2017 12:19

Destiny 2, Japonya’da Sony tarafından dağıtılacak

Tabii sadece PlayStation 4 için.


Destiny serisinin yapımcısı Bungie ve dağıtımcısı da Activision. Fakat serinin ilk oyunu, Japonya sınırları içerisinde, PlayStation 4 için, Sony tarafından dağıtılmıştı. Bu gelenek, ikinci oyunda da sürdürülecek çünkü yeni yapılan bir açıklamaya göre, Destiny 2 de Japonya’da Sony tarafından dağıtılacak. Tabii ki sadece PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için. PC ve Xbox One platformları için Activision bu işi yapmaya devam edecek.

Destiny 2, Japonya'da Sony tarafından dağıtılacak

Destiny 2, Japonya’da Sony tarafından dağıtılacak

Destiny 2, Sony tarafından Japonya sınırları içerisinde özel olarak dağıtılacağı için, Japonlar için özel olarak Japonca dublaj ve altyazı desteği de bulunacak. Zaten serinin ilk oyunu da bu ülke içerisinde oldukça popülerdi. Bu yüzden Japonya içerisindeki bu önemi şu an pek garip görmedik. Ayrıca oyunun duyuru videosunda ne yazık ki hiçbir oynanış görüntüleri görmemiştik. Activision cephesinden gelen yeni bir basın bildirisine göre, oyunun ilk oynanış görüntüleri 18 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanacak. Yani oyuna ön sipariş vermek için o tarihi beklemenizi öneriyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yeni duyurusu yapılmış olan Destiny 2 hakkında da sizlere aktardığımız Destiny 2 çıkış tarihi, fiyatı, PC detayları, duyuru videosu ve daha fazlası yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Kaan GEZER Editör