Menü
https://leadergamer.com.tr/assassins-creed-evreninde-anime/
Destiny 2 5 Temmuz 2017 19:22

Destiny 2 içerisindeki ilk sosyal alan tanıtıldı

Destiny 2 içerisinde zaman savaşmayacağız tabii ki. Bu sosyal alanlarda da çok işimiz olacak.


Bugün, hatta sadece dakikalar öncesinde, IGN First sistemi ile birlikte, Destiny 2 içerisindeki ilk sosyal alan tanıtıldı. YouTube üzerinden yayımlanan bir video ile gördüğümüz bu sosyal alan, oyun içerisinde erişim sağlayabileceğimiz ilk sosyal alan olacak. The Farm isimli bu sosyal alan, açıklamalara göre de oldukça dinamik olacak. Öyle ki, bu sosyal alanda yaşayan sivil sayısı, zamanla yükselebilecek ve hatta farklı karakterler bu alana zaman zaman gelecek ve gidecek. Bu noktada, ilk oyundaki etkinlikleri gösterebiliriz ve tabii ki paketleri. Mesela, yeni ek paketler geldiği zaman, sosyal alanlara da yeni insanlar geliyordu. Aynı şekilde, Iron Banner gibi etkinlikler ile de, kısa bir süreliğine yeni karakterler geliyordu sosyal alanlara.

Destiny 2 içerisindeki ilk sosyal alan tanıtıldı

Bu sosyal alanlarda, tanıdık yüzler de göreceğiz. Mesela Cryptarch Arşivcisi olarak Tyra Karn geri dönecek. Videonun devamında, bu sosyal alanda tavukların da olduğunu görüyoruz ama daha da önemli özellik, tavuklardan sonra geliyor. Destiny 2 içerisindeki bu sosyal alanda, ilk oyundaki futbol topumuz geri dönüyor ve artık Gardiyanlar, bu futbol topu ile gerçek bir maç yapabiliyor. Çünkü The Farm içerisinde, 2 futbol kalesi bulunuyor. Arkadaşlarımızla anlaşıp, Destiny 2 içerisinde küçük bir FIFA 18 deneyimi yaşayabiliriz yani .

Tüm bunların haricinde, En iyi PS4 oyunları yazımıza, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör