Destiny 2 için ilk oynanış videosunun yayımlanacağını yayını buradan izleyebilirsiniz

Destiny 2 için ilk oynanış videosunun yayımlanacağını yayını buradan izleyebilirsiniz

Bakalım oyunun aslı nasıl bir şeymiş?

Destiny 2 markası için bugün çok büyük bir gün. Çünkü, haftalar önce sinematik bir video ile duyurulan Destiny 2, bugün karşımıza oynanış videosu ile çıkacak. Bir oyun için oynanış videoları tabii ki oldukça önemlidir. Markanın da oyuncuları tam olarak bu video ile etkilemesi gerekiyor. Sonuçta, o izlediğimiz kusursuz sinematik video, oyunun tamamını oluşturmayacak. Her neyse, işte bugün yayımlanacak o ilk resmi oynanış videosunu, takipçilerimiz bu yazımızdan izleyebilecekler. Yapmanız gereken tek şey, videonun yayımlanacağı saati beklemek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny 2 için ilk oynanış videosunun yayımlanacağını yayını buradan izleyebilirsiniz

Oyun için yayımlanacak olan ilk resmi oynanış videosu, sizlerin de aşağıdaki geri sayım sonlandığı zaman yayımlanacak. Eğer saat kaçta yayımlanacağını geri sayıma bakarak anlamak istemiyorsanız hemen söyleyelim: Destiny 2 için ilk oynanış videosu, Türkiye saati ile 20:00’da yayımlanacak. Dilerseniz 20:00’da bu sayfaya tekrar uğrayabilirsiniz ve yine hemen aşağıdaki canlı yayın kısmından, videoyu izleyebilirsiniz. Yok, bu da sizin için uygun değilse, saat 20:00’da bir haber ile bu videoyu tekrar duyuracağız. O haberimizi de bekleyebilirsiniz. Seçim tamamen size ait!

Sizlerin de aşağıdan görebileceği Twitch ekranı, Bungie ekibinin resmi Twitch kanalına ait. Akşam 20:00 sularında, bahsettiğimiz canlı yayın başlayacak ve ilk Destiny 2 oynanış videosunu bu canlı yayın sırasında görebileceğiz. Canlı yayını izleyebilmek için yapmanız gereken tek şey, canlı yayın saati yaklaştığında sitemizde toplanmanız!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

www.twitch.tv üzerinde Bungie adlı kanaldan canlı video izleyin

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.