Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.06.2018

Dünün konusu, Destiny 2 Forsaken genişleme paketiydi hatırlayabileceğiniz üzere. Sabahtan tanıtımının yapılacağı canlı yayının haberini yapmıştık ve genişleme paketi hakkında da birkaç ek bilgi vermiştik. Eğer henüz o haberimize bakmadıysanız, önce içeriklerine göz gezdirmek için o haberimizi okumak isteyebilirsiniz. Dün detaylı bilgilerini aldığımız genişleme paketi, şimdi de ülkemizde ön siparişe açıldı. Fiyatı ise biraz dudak uçuklatıcı seviyelerde.

Destiny 2 Forsaken, Türkiye için ön siparişe açıldı

Destiny 2 Forsaken genişleme paketinin ön sipariş fiyatları birçok can yakacak

Haberimiz içerisinde bulunan görsel, aslında sizlere ulaştırmak istediğimiz haberi fazlasıyla özetler nitelikte. Destiny 2 Forsaken genişleme paketi, Türkiye için 269 TL’lik fiyat etiketi ile ön siparişe açıldı. Tabii, bu sadece oyunun Digital Deluxe sürümü için geçerli. Eğer olur da sadece standart paketi satın almak isterseniz, sizleri 149 TL gibi bir fiyat karşılıyor olacak. Kararınız, oyun ile birlikte yıllık geçişe de sahip olmaktan yanaysa, 229 TL’lik fiyat etiketi ile karşı karşıya kalacaksınız demektir.

Destiny 2 Forsaken için ön sipariş vermeniz durumunda Cayde’s Exotic Stash hediyesi ile karşılaşacaksınız. Bu hediyenin içeriğinde, Ace of Spades Last Hand Egzotik Süsü, Queen of Hearts Egzotik Gemisi, Standoff Egzotik İfadesi ve Shades of Cayde-6 Zırh Gölgelendiricileri bulunuyor. Eğer en pahalı sürüm olan Digital Deluxe’den yana olursa kararınız, sizlere bir de Awonen Legend seti hediye ediliyor. Bu hediye de, Wrath Majestic Legendary Yay Süsü, Dirge Paladin Amblemi ve Vestian Ghost Shell içeriyor. Anlaşılan yavaş yavaş bu tarz fiyatlara alışmamız gerekiyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.