Destiny 2 oyununun Eylül 2017 içerikleri açıklandı ve Ekim 2017 için ipuçları verildi

Destiny 2 oyununun Eylül 2017 içerikleri açıklandı ve Ekim 2017 için ipuçları verildi

Neredeyse her haftanın 3 günü yepyeni şeyler gelecek oyuna.

Bungie, geçen akşam kendi internet siteleri üzerinden Destiny 2 hakkında yeni bir güncelleme yazısı paylaştı ve bu yazı sayesinde, oyunun Eylül 2017 ve Ekim 2017 etkinliklerini öğrenmiş olduk. Dilerseniz öncelikle oyunun Eylül 2017 içeriklerinden bahsedelim. Çünkü en detaylı bilgi Eylül 2017 için verildi. Öncelikle oyuncular EDZ içerisindeki Flashpoint ve ilk Nightfall: The Arms Dealer aktiviteleri ile karşılandı. Oyunun ikinci haftasında, yani önümüzdeki hafta ise ilk Nightfall: The Inverted Spire Strike etkinliği oyunculara sunulacak. Flashpoint ise EDZ yerine Nessus gezegenine taşınacak. Ayrıca önümüzdeki hafta oyunun ilk Raid etkinliği de açılacak. Eğer dilerseniz 4 haftalık etkinlik listesine hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz.

Destiny 2 oyununun Eylül 2017 içerikleri açıklandı ve Ekim 2017 için ipuçları verildi

Bungie dediğimiz gibi Ekim 2017 etkinliklerinin de ilk ipuçlarını verdi. Ekipten gelen açıklamalara göre, ilk oyunda bir PvP etkinliği olan Iron Banner, Ekim 2017 içerisinde ilk kez Destiny 2 içerisine gelecek. Ayrıca Raid görevine de Prestij isimli yeni bir zorluk seviyesi eklenecek. Böylece oyuncular hem PvP, hem de PvE üzerinde kendilerini gösterebilecekler.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın