Menü
https://leadergamer.com.tr/fallout-4-gelistiricisi-dava-ediliyor/
Destiny 2 9 Temmuz 2017 12:28

Destiny 2 oyununda istediğimiz zaman ekipmanlarımızı değiştiremeyeceğiz

Ayrıca, birçok oyuncuya kolaylık sağlayacak zamanlayıcılar da tanıtıldı.


IGN tarafından yayımlanan son video ile Destiny 2 hakkında ilgi çekici detayları öğrenme fırsatımız oldu. Her ne kadar PC oyuncuları için ilk defa karşılaşılacak özellikler olmasa da, yine de önemli ve oyunu güzelleştiren, zorlaştıran özellikler olduğunu belirtebiliriz. Bu özellikler arasında oynanışı en çok etkileyecek olan özellik, bazı aktiviteleri gerçekleştirirken kullandığınız eşyaları değiştirme şansınızın bulunmuyor oluşu. Serinin önceki oyununda ne zaman isterseniz ekipmanınızı değiştirebiliyordunuz, fakat ne yazık ki o günler artık geçmişte kaldı.

Destiny 2

Oyun yönetmeni olan Luke Smith, oyuncuların menülerde daha az boş zaman geçirmesini ve yanlarında ne bulunduracaklarını dikkatlice seçmelerini istediğini dile getirdi. Açıkçasını sorarsanız, atacağımız adımı dikkatlice düşünmemizi sağlayacak bir özellik, oyunu zorlaştıracağı için, bizleri hem düşünmeye, hem de ciddi kararlar vermeye itecek. Bu durum oyuncuları kötü etkiler mi bilemiyoruz, fakat bizim fikrimizi soracak olursanız, oynanışı pozitif yönde etkileyecek bir zorluk olduğunu düşünüyoruz.

Destiny serisinin ilk oyununda, herkese açık olan etkinlikler için gizli zamanlayıcılar bulunuyordu her gezegen için, fakat Destiny 2‘de, yukarıdaki görselde de görebildiğiniz üzere, bu gizlilik ortadan kalkıyor ve zamanlayıcı görünür bir hale geliyor. Duyurulan ilk özellik oyunu 1 tık zorlaştırırken, zamanlayıcı özelliği 5 tık kolaylaştırıyor, ama bu özelliğin ilk oyunda da ekli olmuş olması gerektiğini düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör