Destiny 2, E3 2017 etkinliklerinde GeForce GTX 1080 Ti ile oynandı

Destiny 2, E3 2017 etkinliklerinde GeForce GTX 1080 Ti ile oynandı

Hem de en yüksek ayarlarda olmasına rağmen 4K/60 FPS ile.

Activision, bildiğiniz üzere E3 2017 etkinlikleri esnasında Destiny 2’yi 4K çözünürlük kalitesinde 60 FPS olarak oynanmıştı. Oyunun PC platformunda oynandığını biliyorduk, fakat kullanılan PC’nin hangi donanımlara sahip olduğu hakkında bir fikrimiz yoktu. Digital Foundry, Destiny 2’nin en yüksek ayarlarda olmasına rağmen 4K kalitede 60 FPS olarak oynandığı PC’nin ekran kartının Nvidia’ya ait olan GeForce GTX 1080 Ti olduğunu onayladı.

Destiny 2 GeForce GTX 1080 Ti E3 2017

Elbette eminiz ki Destiny 2’nin PC sürümü mükemmel bir şekilde optimize edilmiş olacaktır, fakat etkinlikte gösterilen videoda dikkatimizi çeken çok önemli bir nokta oldu. E3 2017 sırasında izlettirilen onca zorlayacak sahneye rağmen FPS değerleri hiç 60’tan aşağıya inmedi, ki bu gerçekten mükemmel bir performans. Kabul ediyoruz, GeForce GTX 1080 Ti gerçekten de muhteşem gücü olan canavar bir ekran kartı, ama etkinlikte 4K çözünürlüğe rağmen 60 FPS’in altına düşmemiş olması, hem ekran kartının gücünü, hem de oyunun optimizasyon konusundaki başarısını ortaya koyuyor.

Tarih 24 Ekim 2017 olduğunda Destiny 2, PC oyuncularının beğenisine sunulacak. Eğer elinizin altında bir canavar varsa sizin de, 4K çözünürlük kalitesinde sınırsız FPS ile muhteşem bir oyun tecrübesinin sizleri beklediğini söyleyebiliriz. Evinizde GeForce GTX 1080 Ti’si olan bir canavar beslemiyorsanız bile detaylı grafik ayarları ve optimizasyonu sayesinde çok rahat bir şekilde oynayabileceğinizi düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın