Menü
https://leadergamer.com.tr/bu-hafta-cikacak-oyunlar-3-nisan/
Destiny 2 4 Nisan 2017 10:26

Destiny 2 genişletme paketleri, Osiris ve Rasputin üzerinde yoğunlaşabilir

Osiris ve Rasputin hakkında neler göreceğiz acaba?


30 Mart 2017 tarihinde ilk kez gösterilen Destiny 2, dopdolu bir şekilde duyuruldu. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için duyurulan bu oyun için, klasik olarak genişletme paketleri de duyurulmuştu ilk gösterim gününde. Bu yapılan duyurulara göre, serinin ikinci oyunu, serinin ilk oyunun izinden gitmeye devam edecekti. Çünkü duyurulan ilk genişletme paketi, 2017 senesinin kış aylarında, ikinci genişletme paketi ise 2018 senesinin ilkbahar aylarında çıkacaktı. Peki, bu iki adet genişletme paketinin içeriği ne olacaktı? İşte bu sorunun cevabını hiç kimse tam olarak bilmiyor. Fakat bir fikrimiz var.

Destiny 2 genişletme paketleri, Osiris ve Rasputin üzerinde yoğunlaşabilir

Sizlerin de yukarıdan görebileceğiniz kapak tasarımı, Bungie ve Activision tarafından resmi olarak yayımlanan, genişleme paketi geçişi ögesi için yayımlanan bir tasarım. Bu tasarımın üzerinde 2 adet simge görüyorsunuz. Bu iki simge de genişletme paketlerini temsil ediyor. Eğer serinin ilk oyununu oynadıysanız, bu simgelerin nelere ait olduğunu zaten şimdiden anlamışsınızdır. Eğer ilk oyunu unuttuysanız veya hiç oynamadıysanız, hemen belirtelim. Sarı renkli olan simge Osiris ve diğer simge ise Rasputin.

Önce Osiris’den bahsedelim. Osiris, bir Warlock ve kendisi Merkür’de yaşıyor. Bu karakter, serinin ilk oyununda Trials of Osiris etkinliğine ev sahipliği yapmıştı ve bu etkinlik, bir PvP etkinliği idi. Destiny 2 üzerinde büyük bir ihtimalle bu karakterin geçmişine tanıklık edeceğiz gibi görünüyor. Rasputin ise bir Warmind. Kendisi bir yapay zeka ve ilk oyundan birçok oyuncunun favorisi idi. Serinin ikinci oyununda da bu yapay zekayı çok farklı bir şekilde görebiliriz diye tahmin ediyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bir de Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi, PC sürümü, haberleri ve diğer her şey yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Kaan GEZER Editör