Menü
https://leadergamer.com.tr/project-scorpio-haftaya-gosterilecek/

Destiny 2

Yapımcı Bungie
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 8 Eylül 2017
Destiny 2 2 Nisan 2017 17:11

Destiny 2 genişletme paketlerinin çıkış tarihleri sızdırıldı

Daha oynanış görüntüleri gelmeden, genişletme paketi tarihleri geldi.


Geride bırakmaya hazırlandığımız hafta içerisinde ilk kez gösterilen Destiny 2, bildiğiniz üzere 8 Eylül 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Serinin ikinci oyunu da, aynı ilk oyunu gibi ek paketlere ve genişletme paketlerine sahip olacak. İşte bu genişletme paketlerinden iki tanesini biliyoruz şimdilik. Fakat sadece iki tane genişletme paketi olduğunu biliyoruz. İçeriğini, ne zaman çıkaracağı filan belli değil. Fakat GameStop sağ olsun, bahsettiğimiz iki genişletme paketinin çıkış tarihi aralığını da sızdırdı.

Destiny 2 genişletme paketlerinin çıkış tarihleri sızdırıldı

Destiny 2 genişletme paketlerinin çıkış tarihleri sızdırıldı

Bungie, GameStop cephesine Destiny 2 hakkında bilgilendirici mailler gönderiyordu. Bu maillerden bir tanesi de, yazı olarak internete sızdırıldı. Sızdırılan bu metine göre, oyunun ilk genişletme paketi, 2017 senesinin kış aylarında çıkacak. Diğer genişletme paketi ise 2018 senesinin ilkbahar aylarında çıkışını gerçekleştirecek. Bu genişletme paketleri oyuna yeni senaryo görevleri, eşli oyuncu görevleri, rekabetçi çoklu oyuncu modu içeriği ve birçok ganimet getirecek. Böylece oyuncular sürekli olarak yeni içerikler ile tanışacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bir de Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi, PC sürümü, haberleri ve diğer her şey yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Kaan GEZER Editör