Türkiye

Destiny 2: Curse of Osiris resmi olarak gösterildi

Destiny 2: Curse of Osiris resmi olarak gösterildi

Oyunun ilk genişletme paketi ile Merkür'e Osiris'i bulmaya gidiyoruz!

Sony, düzenlediği canlı yayında yepyeni şeyler göstermeye devam ediyor. Sıradaki oyunumuz ise Destiny 2: Curse of Osiris. Destiny 2 yapıtının ilk genişletme paketi olacak olan Curse of Osiris resmi olarak gösterildi. Daha önce de söylendiği gibi bu genişletme paketi ile Merkür’e gidiyoruz ve Osiris’den yardım istiyoruz. Eğer dilerseniz oyun için yayımlanan ilk videoya sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Destiny 2

İnsanoğlunun son güvenli şehri düştü. Red Legion’ın acımasız komutanı Ghaul, elindeki ezici güçle zafere ulaştı ve şehrin Guardian’larının güçlerini ellerinden aldı. Sağ kalanlardan biri olarak güneş sistemimizdeki gizemli, keşfedilmemiş dünyalara gidip silahları ve yıkıcı yeni dövüş becerilerini keşfetmelisiniz. Direnişin liderliği Guardian’lara, yani size düşüyor. 2014’ün büyük beğeni toplayan oyunu Destiny’nin olağanüstü başarısını devam ettiren Bungie, Traveller’ın seçilmişi olan Guardian’lar, yani insanlar ile The Darkness’ın acımasız kuvvetleri arasında süregelen savaşta keşfedilmeyi bekleyen yepyeni bir macera, dünyalar ve bölgelerle geri dönüyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın