Destiny 2: Curse of Osiris için ilk görseller yayımlandı

Destiny 2: Curse of Osiris için ilk görseller yayımlandı

Aslında bu görsellerde pek yeni bir şey göremiyoruz. Hayal kırıklığı oldu biraz.

Destiny 2 oyununun ilk genişletme paketi olmaya hazırlanan Curse of Osiris, 5 Aralık 2017 tarihinde piyasaya sürülecek. Destiny 2: Curse of Osiris ile Ikora’nın öğretmeni olan Osiris’i Merkür’de bulmaya çalışacağız. Oldukça havalı bir Warlock olan Osiris, Vex ile belada olan başımızı belki kurtarabilecek, belki de her şeyi daha zora sokacak. Şu an pek bilemiyoruz. Fakat bu genişleme paketi ile oyuna yeni bir sosyal alanın, yeni bir oyun sonu içeriğinin ve dolu yeni küçük içeriğin gelmesini bekliyoruz. Belki bir Osiris zırh ve kıyafet seti, yeni aktiviteler, tabii ki yepyeni bir gezegen olan Merkür, senaryo görevleri, maceralar, sosyal aktiviteler ve çok daha fazlası… Eğer dilerseniz Destiny 2: Curse of Osiris için yayımlanan ilk görsellere bu yazımızdan bakabilirsiniz.

Destiny 2: Curse of Osiris

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın