Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-god-of-war-oyunu-icin-gorseller/

Destiny 2

Yapımcı Bungie
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 8 Eylül 2017
Curse of Osiris , Destiny 2 9 Eylül 2017 10:47

Destiny 2: Curse of Osiris içeriği sızdırıldı

Daha oyun yeni çıktı ve ek paket haberleri tam gaz gelmeye devam ediyor.


Daha önce Kotaku tarafından sızdırılan bilgiler sayesinde Destiny 2: Curse of Osiris isimli genişletme paketinin, oyun için çıkacak olan ilk genişletme paketi olduğunu öğrenmiştik. Kotaku, bu bilgileri sızdırdığı zaman genişletme paketi hakkında hiçbir bilgi vermemişti. Fakat bugün Xbox Mağazası üzerinde Destiny 2: Curse of Osiris göründü ve ürünün açıklama kısmında da birçok hoş detay bulunuyordu. Xbox Mağazasında ortaya çıkan detaylara göre Destiny 2: Curse of Osiris, oyuna Merkür’ü ve içerisindeki Infinite Forest isimli bir bölgeyi ekleyecek. Yeni senaryo görevleri ve yan görevler de böylece oyuna eklenecek.

Bu arada, resmi Destiny 2 grubumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sizi bekliyoruz!

Destiny 2: Curse of Osiris içeriği sızdırıldı

Tabii tüm içerik bununla sınırlı değil. Destiny 2: Curse of Osiris oyuna PvP aktivite haritaları, PvE haritaları, yeni aktiviteler, Merkür temalı silahlar, zırhlar ve çok daha fazlasını ekleyecek. Bu ek paketin senaryosu Warlock ustası olan Ikora Rey odak noktalı olacak. Ayrıca bu ek paketin net çıkış tarihi ve fiyatı henüz bilinmiyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör