Destiny 2 ve Call of Duty: WWII ön siparişleri, memnun edici seviyede

Destiny 2 ve Call of Duty: WWII ön siparişleri, memnun edici seviyede

Activision, oyuna gelen ilgilerden yine çok memnun.

2017 senesinde piyasaya sürülecek iki adet Activision FPS oyunu var. Bunlardan ilki Destiny 2, ikincisi ise Call of Duty: WWII. Bu saydığımız iki oyun için de şu an ön siparişler açık ve Activision cephesinden gelen açıklamalara göre, oyuna gelen ön sipariş istekleri gayet memnun edici. Ayrıca Activision, yaptığı açıklamalarda Destiny 2 ve Call of Duty WW2 duyuru videolarına gelen tepkilerin de kendilerini çok memnun ettiğini belirtti. Burada, tepkilerden kasıt, beğenme sayısı, beğenmeme sayısı ve izlenme sayısı tabii. Bunu akılda bulundurmak lazım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny 2 ve Call of Duty: WWII ön siparişleri, memnun edici seviyede Call of Duty WW2

Activision, yaptığı açıklamalarda Destiny 2 oyunundan bahsetmeye devam etti. Konu ise tabii ki ön siparişlerdi. Yayıncı şirketten gelen bilgilere göre, oyunun en çok ön sipariş verilen sürümleri, içerisinde Expansion Pass satılan özel sürümler. Bu özel sürümlerin fiyatı ise $99.99 ve $249.99 arasında değişiyordu. Yani şu an oyuncular, ana oyunu ön sipariş ile satın almak yerine, içerisinde Expansion Pass satılan özel sürümleri almayı tercih ediyor. Aslında bu durumu anlamak lazım çünkü oyuncular da biliyor, Expansion Pass olmadan yarım bir oyun karşılarına çıkacak.

Son olarak hatırlatalım, Destiny 2 ve Call of Duty: WWII; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacak. Destiny 2, çıkışını 8 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirecek. Call of Duty: WWII ise 3 Kasım 2017 tarihinde gelecek. Bu iki oyunun da E3 2017 sırasında gösterileceğini biliyoruz. Oynanış görüntüleri ile tabii ki!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.