Menü
https://leadergamer.com.tr/resident-evil-revelations-playstation-4-xbox-one/
Destiny 2 14 Temmuz 2017 21:19

Destiny 2 için Blizzard hesaplarınızı, Bungie.net ile ilişkilendirebilirsiniz

Oyun içerisinde fayda sağlayacak özelliklerden faydalanmak istiyorsanız, şimdiden ilişkilendirebilirsiniz.


Destiny 2, artık PC üzerinde oynanmak için hazır olarak mevcut, bildiğiniz üzere, fakat önümüzdeki birkaç daha PC oyuncularıyla buluşmaya pek de niyeti yok. Oyunun geliştirici ekibi olan Bungie ile Blizzard‘ın işbirliği yaptığını öğrenmiştik. Zaten Blizzard‘ın internet sitesi üzerinde de oyun ön siparişe açıldı ve hatta eğer oyunu ön sipariş ile alırsanız, oyunun beta aşamasına katılmaya da hak kazanıyorsunuz.Bütün bunlar bir yana, asıl haberimize dönelim. Eğer halihazırda bir Bungie.net hesabınız bulunuyorsa, bu hesabınızı Blizzard hesabınız ile ilişkilendirebiliyorsunuz.

Destiny 2 Bungie Blizzard

Bu ilişkilendirme, bizlere ne gibi faydalar sağlayacak? Bu hesap ilişkilendirmesinin faydalarından birisi, Destiny 2‘nin beta kodlarının ve ekstra içeriklerinin Bungie.net hesapları aracılığıyla dağıtılıyor. Destiny 2 zaten eskiden Battle.net olarak bildiğimiz hesaplar üzerinden PC platformunda oynanabilir olacağı için, her iki platformda da birer hesaba ve her iki hesabın da ilişkilendirilmiş olması gerekiyor.

Elbette her iki platformda birer hesaba ihtiyacınızın olmasının arkasındaki sebepler bu kadarla sınırlı değil. Eğer oyun içerisinde klanlara katılmak, onlarla etkileşime geçmek istiyorsanız, bir Bungie.net hesabına ihtiyacınız olacak. Klanların oyun içerisinde gerçekten büyük bir rol oynayacağı, oyun ile ilgili detaylar duyurulurken zaten söylenmişti. Ayrıca, ilk oyunu oynarken konsollarımızda kullandığımız isimler, gardiyanımızın da ismi oluyordu. Geliştirici ekip Destiny 2‘de bunun nasıl olacağı hakkında bir bilgi vermedi, fakat muhtemelen Blizzard hesaplarımızın isimlerini alacağız. Elbette bu sadece bir tahmin, fakat gerçekleşme olasılığı bulunan bir tahmin.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Destiny 2 beta başlangıç ve bitiş saati, içeriği, indirme boyutu ve dahası yazımıza ve Destiny 2 çıkış tarihi, beta detayları, videoları ve çok daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör