Destiny 2 oyununun bir kısmı tamamen ücretsiz oldu

Destiny 2 oyununun bir kısmı tamamen ücretsiz oldu

Oyunu denemek için güzel bir fırsat.

Bungie, yeni yaptığı bir açıklama ile Destiny 2 oyununun deneme sürümünü duyurdu. Bu deneme sürümü sizlerin de tahmin edebileceği gibi tamamen ücretsiz olacak ve tüm platformlarda bulunacak. PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularının erişebileceği bu deneme sürümünde oyuncular, oyunun ne kadarını ücretsiz oynayabilecek, şu an bilemiyoruz. Çünkü Bungie, bu konu hakkında yayımladığı videoda hiçbir bilgi vermedi. Fakat bizlere soracak olursanız, Destiny 2 oyununun ücretsiz sürümünde ilk senaryo görevi ve birkaç adet PvP modu bulunacak. Ayrıca oyundaki Strike görevlerinden 1 tanesi de ücretsiz oyunculara açılacaktır. Çünkü videoda, oyuncuların hem tek başına, hem de arkadaşları ile oynayabileceği belirtiliyordu. Bu yüzden sadece senaryo modunun olduğunu zannetmiyoruz.

Destiny 2: Curse of Osiris

Bizler Destiny 2 oyununu bırakalı sadece birkaç gün oldu. Evet, yeni içeriklerin gelmesine, yeni sezonun başlamasına sadece birkaç gün kaldı ama Destiny 2 nedense beni kendisine çok fazla çekemedi. İlk oyunu hatırlıyorum da, neredeyse 1 sene boyunca aralıksız oynamıştım. Şimdi ise sadece birkaç ay aralıksız oynayabildim. Belki ben değiştim, belki de Destiny 2 güzel bir oyun değildi. Yine de oyunu ücretsiz de olsa denemenizi öneriyorum. Çünkü ilk 10-15 saat içerisinde oldukça eğlenebilirsiniz.

İnsanoğlunun son güvenli şehri düştü. Red Legion’ın acımasız komutanı Ghaul, elindeki ezici güçle zafere ulaştı ve şehrin Guardian’larının güçlerini ellerinden aldı. Sağ kalanlardan biri olarak güneş sistemimizdeki gizemli, keşfedilmemiş dünyalara gidip silahları ve yıkıcı yeni dövüş becerilerini keşfetmelisiniz. Direnişin liderliği Guardian’lara, yani size düşüyor. 2014’ün büyük beğeni toplayan oyunu Destiny’nin olağanüstü başarısını devam ettiren Bungie, Traveller’ın seçilmişi olan Guardian’lar, yani insanlar ile The Darkness’ın acımasız kuvvetleri arasında süregelen savaşta keşfedilmeyi bekleyen yepyeni bir macera, dünyalar ve bölgelerle geri dönüyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın