Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-lord-saladin-figur/

Destiny 2

Yapımcı Bungie
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 8 Eylül 2017
Destiny 2 1 Nisan 2017 21:47

Destiny 2 için bir figür duyuruldu ve bazı sözler verildi

Ayrıca haberimizin sonunda bir de bonus bulunuyor.


Geçtiğimiz günlerde duyurulmuş olan Destiny 2, ilk oyunun başarısı sayesinde yeri yerinden oynatmayı başardı. 8 Eylül 2017 tarihinde oyuncularla buluşacak yapımın yapımcı ekibi Bungie ve yayımcısı ise Activision. Artık bir an önce oyuncularla buluşması beklenen oyunun en güzel tarafı ise Xbox One ve PlayStation 4 platformlarının yanı sıra, PC oyuncuları için de geliyor olması. Bizler ise, oyun hakkında duyurulan bazı bilgiler ve GameStop‘tan temin edilebilir tatlı bir Cayde-6 figüründen bahsedeceğiz.

Destiny 2

GameStop, 30 Mart 2017 tarihinde GamestopVideo isimli resmi YouTube kanallarında yayımlamış oldukları 30 saniye uzunluğundaki video ile, serinin ve Destiny 2‘nin çıkış fragmanını duyuran fragmandaki rolü, sıcakkanlılığı ve varlığıyla birçok oyuncunun yüzünü güldürerek kalbinde bir yer edinmiş olan Cayde-6‘in figürünü duyurdu. Figürü herkes satın alabilir, fakat yukarıda gösterdiğimiz görselde de belirtildiği üzere, Destiny 2‘ye eğer ön sipariş ile sahip olduğunuz takdirde figüre de sahip olabilirsiniz. Özellikle koleksiyon yapan okurlarımız için gerçekten güzel bir fırsat olabilir. Eğer videoya göz gezdirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Destiny 2‘nin yayımcı rolünü üstlenmiş olan ekip Activision‘un CEO koltuğundaki Eric Hirshberg, oyun hakkında konuştu. Eric Hirshberg, “Destiny, yeni bir konsol oyunu için en büyük çıkışı gerçekleştirdi. Bungie‘deki yetenekli partnerlerimiz ile birlikte, birinci kişi aksiyon, yepyeni harika bir hikaye, çok iyi karakterler ve her çeşit oyuncuya hitap eden düşünceli yeniliklerle Destiny 2‘yi çok daha iyi yapmaya çalışıyoruz. Oyunu PC platformuna ilk defa getiriyoruz. Destiny 2, zaten çok iyi olan oyunu, her zamankinden çok daha iyi yapacak.” dedi. Yani, bizleri ciddi anlamda iddialı bir yapım karşılayacağa benziyor.

Sadece Activision değil, Bungie‘nin CEO‘su Peter Parson da yolda olan oyun hakkında yorum yaptı. Peter Parson, “Geçirdiğimiz 3 yıl, Bungie için inanılmaz ilham verici ve ödüllendirici oldu. Dünya üzerinde milyonlarca insanın kalıcı Destiny anıları oluşturduğu ve hatta bunu hobi edinmiş olmalarını bilmek şımartıyor ve hikayeyi devam ettirmek için sabırsızlanıyoruz. Taze, davet edici hikaye paylaşmayı dört gözle bekliyoruz ve bu yaz başlayacak olan oyunun beta aşaması ile, önümüze serilecek olan yeni maceralara bakış atan milyonlarca oyuncunun geri dönüş yapmaları konusunda istekliyiz. Activision‘daki partnerlerimiz ile birlikte oyunu Eylül 2017 tarihinde oyuncuların ellerine vermek için heyecanlıyız.” dedi.

Haberimize son vermeden önce bir konuya daha değinelim. Aşağıda bulunan videoda, Destiny 2‘ye ait olan efsanevi tema müziğini dinleyebilirsiniz. Eğer elinizde bir PlayStation 4 varsa, PlayStation Mağazası‘ndan oyunu ön sipariş ile satın aldığınızda, aşağıda bulunun efsane ötesi müziğin eşlik ettiği dinamik temaya da sahip olabilirsiniz. Eğer oyuna erkenden sahip olmak gibi bir niyetiniz bulunuyorsa, kesinlikle 2. kez düşünmeyin bile.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yeni duyurusu yapılmış olan Destiny 2 hakkında da sizlere aktardığımız Destiny 2 çıkış tarihi, fiyatı, PC detayları, duyuru videosu ve daha fazlası yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Alper Dalan Editör