Menü
https://leadergamer.com.tr/naughty-dog-horizon-zero-dawn/

Destiny 2

Yapımcı Bungie
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 8 Eylül 2017
Destiny 2 14 Nisan 2017 20:09

Destiny 2, beş yıldan uzun bir süre boyunca oynanacak

En azından Xbox’ın başı Phil Spencer böyle düşünüyor.


Bazen karşımıza öyle oyunlar çıkar ki değil saatler veya günler, aylar ve hatta yıllar bile yetmez; oynamaya, tekrar tekrar deneyimlemeye asla doyamayız. Uzun zamandır böyle bir oyun karşımıza çıkmadığı için bu konudaki açlığımızı doldurabilecek bir oyun arıyoruz hepimiz. Xbox’ın başı Phil Spencer’a göre ise böyle oyunla tanışmamıza çok az kaldı. Phil Spencer, “Destiny 2; beş, altı ve hatta yedi yıl boyunca oynayacağınız bir oyun olacak.” diyerek hepimizi heyecanlandırıyor.

Destiny 2

Gamasutra ile yaptığı röportaj sırasında pek çok açıklamada bulunan Phil Spencer bizleri Project Scorpio dahil pek çok konuda aydınlatmıştı. Xbox’ın başının değindiği bir diğer konu ise, Activision’ın bizlere sunacağı yepyeni oyun Destiny 2 hakkında. İlk oyun olan Destiny’i 600 saatten fazla bir süre boyunca oynadığını belirten Phil Spencer, Destiny 2 ile bunun çok daha öteye gideceğini bizlere anlatıyor. Xbox’ın başı, “Destiny 2; insanlar beş, altı ve hatta yedi yıl sonra bile bu oyunu oynamaya devam edecek .” şeklindeki sözleri ile hepimizin beklentilerini üst seviyeye çıkarıyor.

Oyunu bu yönden World of Warcraft‘a benzetebileceğimizi belirten Phil Spencer, oyunun çıkışı üzerinden 15 yıl geçmesine rağmen milyonlarca oyuncu tarafından oynanmasını örnek gösteriyor. İlk Destiny oyunu da uzun bir süre boyunca oynanması için geliştirilmiş ve görevini öyle ya da böyle tamamlamıştı. Tamamlamıştı diyoruz ancak, hala oyunu oynayan binlerce oyuncu bulunuyor. Oyunun çıkış tarihi olan 8 Eylül 2017 yaklaştıkça bu oyun ile ilgili aldığımız haberlerin sayısı da artacaktır, takipte kalın.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yaşar Baturalp Editör