Menü
https://leadergamer.com.tr/paradox-geri-odeme/
Destiny 2 7 Temmuz 2017 11:16

Destiny 2 oyununun açık beta detayları açıklandı

PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları, bu betanın tadını çıkartabilecek. PC oyuncuları ise Destiny 2 için biraz bekleyecek.


Eğer Destiny 2 için ön sipariş verdiyseniz, PlayStation 4 üzerinde 18 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak, ön sipariş vermediyseniz de 21 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak olan açık beta için ilk detaylar, PlayStation ve Bungie ekibi tarafından verildi. Verilen detaylara göre, belirttiğimiz tarihlerde başlayacak olan bu açık beta süreci sırasında, oyunun ilk senaryo görevini oynayabileceğiz. Zaten oyunun açılışını da bu senaryo görevi yapacaktır. Senaryo görevi dışında, oyunda 2 adet de PvP modu bulunacak. Bu modlardan bir tanesinin adı Countdown, diğeri ise Control.

Destiny 2 oyununun açık beta detayları açıklandı

Tabii tüm bunlar haricinde, Destiny 2 açık betası içerisinde Inverted Spire Strike isimli PvE oyun modu sizleri bekliyor olacak. İsterseniz arkadaşlarınızla, isterseniz de tanımadığınız oyuncularla, rahat bir şekilde Inverted Spire Strike görevini deneyebileceksiniz. Son olarak, bu açık beta sürecinde her karakter sınıfı için, 1 yeni alt sınıf olacak. Warlock sınıfı Dawnblade, Hunter sınıfı Arcstrider ve Titan sınıfı da Sentinel isimli alt sınıflar ile oynayabilecek.

Tüm bu açık beta süreci boyunca, The Farm isimli sosyal alan ne yazık ki açık olmayacak. Fakat açık beta süreci devam ederken, sadece çok sınırlı bir süreliğine, The Farm alanına giriş yapabileceksiniz. Geliştirici ekibin, bu alana girişi sınırlandırmasının sebebi ise, teknik test yapılacak olması. Yani, belli zamanlarda The Farm alanına giriş yapan her oyuncu, aslında teknik testin bir parçası olacak. Geliştirici ekip, The Farm alanın temellerini, kaç oyuncuyu kaldırabildiğini test edecek.

Son olarak, dediğimiz gibi PlayStation 4 kullanıcıları için beta, ilk olarak 18 Temmuz 2017 tarihinde, sonrasında da 21 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak. Xbox One kullanıcıları için de durum kısmen aynı. Xbox One kullanıcıları ilk olarak 19 Temmuz 2017 tarihinde, sonrasında da 21 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak bu beta sürecine. PC oyuncuları ise sadece izleyebilecek çünkü PC için beta süreci, Ağustos 2017 sırasında gerçekleşecek. Tam tarih, henüz belli değil.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, en iyi Call of Duty oyunları yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör