Destiny 2, PC ile 4K desteği ve sınırsız FPS desteği verecek

Destiny 2, PC ile 4K desteği ve sınırsız FPS desteği verecek

Konsolların ise 30 FPS ile limitli kalacağı söyleniyor.

Destiny 2, geçtiğimiz gün, uzun bir etkinlik ile oyunculara sunuldu. 1 saatlik etkinlik sırasında, oyun hakkında birçok oynanış videosu gördük ve tabii sinematik videolar gördük. Tüm bunların haricinde, etkinlik sonrasında, oyunun PC sürümü hakkında da yepyeni bilgilere sahip olduk. Bu bilgilerden en önemlileri, oyunun PC sürümünün destekleyeceği teknolojiler idi. Yapılan resmi açıklamalara göre Destiny 2, PC ile 4K desteği, sınırsız FPS desteği ve çok daha fazlasını verecek. Dilerseniz haberimizin detayından, oyunun PC sürümünün özelliklerine bakabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny 2, PC ile 4K desteği ve sınırsız FPS desteği verecek

Destiny 2 – PC Sürümü Özellikleri

  • 4k Çözünürlük Desteği (3820×2160)
  • Sınırsız FPS
  • Özelleştirilebilir tuş dizilimi ile, tam bir klavye ve fare desteği.
  • Ayarlanabilir FOV Ayarı
  • Detaylı PC Grafik Ayarları
  • 21:9 Monitör Desteği

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi Destiny 2, PC platformuna çok önemli destekler ile gelecek. Doğal 4K çözünürlük ve 21:9 monitör desteği ile, PC oyuncuları adeta bir görsel şölen yaşayacaktır. Ayrıca sınırsız FPS desteğini de unutmamak lazım. Bu destek sayesinde, bilgisayarınız ne kadar güçlü ise, o kadar yüksek FPS alabilirsiniz. Bazı oyuncular eminiz ki bu FPS değerini 120 veya daha üstüne kitleyebilecektir. Son olarak, hemen aşağıdaki görselden de oyunun özelleştirilebilir tuş dizilimini görebilirsiniz. Acele bir şekilde çekildiği belli olan bu görsel, yüksek kaliteli değil ama PC oyuncularını idare edecektir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.