Menü
https://leadergamer.com.tr/mayis-2017-en-cok-oynanan-pc-oyunlari-mayis-2017/
Destiny 2 15 Haziran 2017 9:33

Destiny 2, PC platformunda 4K/60 FPS olarak oynandı

Muhteşem görünüyor!


Destiny 2, günümüzün en çok beklenen oyunlarından bir tanesi. Özellikle de PC platformuna da çıkacağı duyurulduğunda, PC oyuncuları da büyük umutlarla oyunu beklemeye başladı. Eğer siz de bir PC oyuncusuysanız ve Destiny 2 beklediğiniz oyunlar arasındaysa, bu haberimizin tam sizlik olduğunu söyleyebiliriz. Haberimizin en sonuna yerleştirmiş olduğumuz video, Destiny 2‘nin PC üzerinde 4K çözünürlük kalitesinde 60 FPS olarak nasıl görüneceğini gösteriyor. Sürprizi şimdiden bozmak gibi olmasın, fakat muhteşem ötesi gözüküyor!

Destiny 2

24 Ekim 2017 tarihinde PC oyuncuları ile buluşacak olan Destiny 2, Xbox One ve PlayStation 4 için, PC‘ye göre 1 ay gibi bir farkla 6 Eylül 2017‘de çıkış yapacak. Yani, eğer kaldıracak bir sisteminiz varsa, Destiny 2’yi 4K çözünürlük kalitesinde 60 FPS olarak oynamak için bir süre daha beklemeniz gerekiyor maalesef. Oyunun beta aşaması bile PC kullanıcılarını daha geç karşılayacak. 18 Temmuz 2017‘de PlayStation 4, 19 Eylül 2017’de Xbox One kullanıcılarının katılabileceği beta aşamasına, PC kullanıcıları Ağustos 2017 ayının geç tarihlerinde katılabilecek. Hemen aşağıdaki oynanış videosu ile sizi baş başa bırakalım, lafı daha da uzatmadan.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör