Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Desolate isimli yeni bir açık dünya korku oyunu, yakında çıkıyor

Desolate isimli yeni bir açık dünya korku oyunu, yakında çıkıyor

Bakalım yeni bir fenomen doğacak mı?

Eskiden oyun türleri, tek bir kelimeyle rahatlıkla ifade edilirken, günümüzde bu kavramı aktarmak oldukça zorlaştı. Türünü kolayca açıklayamayacağımız ama hepimizin zihninde çağırışım yapabilecek bir oyun Steam üzerinden erken erişim sürecini başlatıyor. Açık dünya mekanikleri barındıran, FPS türündeki, korku ve hayatta kalma oyunu Desolate, oyuncularla buluşuyor. Oyunun erken erişime başlangıç tarihini, çeşitli özellikleri ve tanıtım videolarını, haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Açık dünya FPS korku oyunu Desolate, erken erişime açılıyor

Oyunun geliştiricisi HypeTrain Digital tarafından duyurulan erken erişim tarihi hiç de uzak değil. Belki de bu haberi okuduğunuzda, Steam üzerinden erken erişime açılmış olacak korku oyunu Desolate. Evet, 8 Şubat 2018 tarihi itibarıyla erken erişim sürecine başlayacak ve oyuncuların deneyimine sunulacak olan FPS türündeki korku oyununda bizleri neler bekliyor, isterseniz bir göz atalım.

Bir adada olacağız Desolate oyununda. Açık dünyada hayatta kalmaya çalışacağız, FPS kamerasıyla etrafımızı gözlemleyeceğiz ve en önemlisi korku ögeleri hüküm sürecek yeni oyunda. Amacımız takım temelli yeteneklerle, paranormal olayların yaşandığı adada hayatta kalmak. Oyun, tek kişilik oynanabilecek ve dört oyuncuya kadar desteklenecek eşli oyuncu modunu içerecek. Steam erken erişim sürecine başlayacak olan oyun, iki adet hikaye bölümüyle açılışını gerçekleştirecek.

Erken erişim duyurusunun şerefine, HypeTrain Digital tarafından iki tanıtım videosu yayımlandı. Bu videolardan bir tanesi oyunun hikayesini konu alırken, diğerinde oynanışı bizlerle paylaşıyor. Tanıtım videolarını seyrettiğinizde, eğer korku türünden hoşlanıyorsanız, denemek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Grafiklerin ve atmosferin, oldukça iyi gözüktüğünü de eklemeden geçmeyelim. Videoları, yazının hemen alt kısmından seyredebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın