Denuvo ile korunan Tekken 7, 4 günde korsana yenildi

Denuvo ile korunan Tekken 7, 4 günde korsana yenildi

Pek de korumuyormuş aslında Denuvo.

2 Haziran 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştiren Tekken 7, çıkışından 4 gün sonra korsana yenildi PC platformunda. Denuvo ile korunan bu oyun, şu an korsan olarak indirilebilir. Oyunun bu şekilde erken kırılması da, zaten Tekken 7 yapıtını en hızlı kırılan oyun yapıyor, Denuvo ile korunan oyunlar arasında tabii. Tekken 7 oyunundan önce Rime ve Resident Evil 7 oyunları 5 günde kırılmıştı. Mass Effect: Andromeda ve Prey ise 10 günde kırılmıştı.

Denuvo ile korunan Tekken 7, 4 günde korsana yenildi

Tekken 7 inceleme yazımızda, “Genel olarak inceleme yazımızı toplamamız gerekirse; Injustice, Mortal Kombat ve Street Fighter oyunlarına göre çok daha teknik bir yapıya sahip Tekken 7. Oyun, grafikleri ve performansı ile oyuncuları mutlu edebiliyor. Senaryosu ise zaten herkesin beklediği bir hikayeye ve etkileyici bir finale sahip. Fakat içerik konusunda, Mortal Kombat X ve Injustice 2, kesinlikle bu oyundan çok daha iyi. Eğer bir oyunun içeriği, sizin için çok ileri plandaysa, diğer dövüş oyunları sizi daha fazla mutlu edecektir diye düşünüyoruz. Bu konuda, özellikle oyunun senaryo modu ne yazık ki 1 saat ile 1 buçuk saat arası bir süreye sahip. Ayrıca, oyunun kötü bir başka yönü ise yükleme süreleri. PC üzerinde, sisteminize göre değişse de bu durum, konsollarda zaman zaman canınız sıkılacaktır yükleme sürelerine.” demiştik oyun hakkında.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın