Denuvo ile korunan Prey de korsanın kurbanı oldu

Denuvo ile korunan Prey de korsanın kurbanı oldu

Oyunun kırılması, sadece 10 gün sürdü.

2017 başladığından beri sürekli olarak Denuvo isimli korsan karşıtı koruma programından bahsediyoruz. Çünkü bu sistem, çok iddialı bir şekilde konuşuyordu fakat bu iddialı konuşmaların karşısında, Denuvo ile korunan oyunlar sadece birkaç gün sonra kırılmaya başlamıştı. Daha önce örnek olarak Resident Evil 7 ve Mass: Effect Andromeda oyunlarını görmüştük. Bugün ise, bu iki oyunun yanına, 2 hafta önce çıkışını gerçekleştiren Prey katıldı. Prey, sadece 10 gün sonra kırıldı!

Denuvo ile korunan Prey de korsanın kurbanı oldu

Hatırlayacak olursanız, bu kırılmalar hakkında, koruma sisteminin geliştiricileri bir açıklama yapmıştı ve kendilerinin amacının, oyunları sadece çıkış yaptıkları zaman koruyabilmek olduğunu belirtmişti. Görülen o ki, yine başardılar fakat buna rağmen PC oyuncuları bu duruma sinirli ve ortada bir boykot var. Peki, sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Korsan karşıtı koruma sistemi, işini iyi bir şekilde yapabiliyor mu sizce? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın