Denuvo, HITMAN oyunundan da kaldırıldı

Denuvo, HITMAN oyunundan da kaldırıldı

Ayrıca oyuna gelen güncelleme, önemli değişiklikler de yaptı.

Geçtiğimiz hafta içerisinde tamamen bağımsız bir geliştirici ekibine dönüşen IO Interactive, HITMAN için yeni bir güncelleme yayımladı. Yayımlanan bu güncelleme ile birlikte, oyunun PC sürümünden, Denuvo isimli korsan karşıtı uygulama da kaldırıldı. Adını uzun zamandır sürekli olarak duyduğumuz Denuvo, artık oyunları korsana karşı koruyamıyordu ve bu program ile korunan oyunlar, sadece birkaç gün içerisinde kırılabiliyordu. Tabii oyuna gelen güncelleme, sadece bu programı kaldırmadı; oyunda yepyeni değişikliklere de yol açtı.

Denuvo, HITMAN oyunundan da kaldırıldı

Yine HITMAN güncellemesi, öncelikle oyuna Global Hints isimli bir sistemi getirdi. Bu sistem, oyunu yeni alan oyuncular için oldukça yararlı olacak çünkü Global Hints, oyunun mekaniklerini, yeni oyunculara göstermek için oluşturulmuş olan bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Bu yeni özellik haricinde, oyun içerisindeki birçok görevlerdeki hatalar düzeltildi ve oyunculara daha iyi bir performans sunmak hedeflendi geliştirici ekip tarafından.

Haberimizi sonlandırmadan önce hatırlatalım; HITMAN şu an PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında ücretsiz. Tabii ki oyunun tamamı değil, ilk 2 senaryo bölümü ücretsiz ve sonsuza kadar da ücretsiz olarak kalmaya devam edecek. Bu yüzden, oyunu denemek istiyorsanız, çok güzel bir fırsat sunuyor geliştirici ekip sizlere.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın