Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 10.07.2021

En son Playstation State Of Play etkinliğinin sonlarına doğru beklenen oyun Deathloop için oynanış videosu yayınlandı. Önceki fragmanlarda gördüğümüzden farklı olarak bir şey olmasa da izleyeceğimiz fragman ile karakterimiz Colt’un kurbanlarını ortadan kaldırmak için kullanacağı bazı silah ve araçlara odaklanıyor diyebiliriz. Etkinliğin final videosu olan Deathloop 10 dakikalık bir suikast görevi gösterildi. Aşağıdan karakterimiz Colt’un gizli bir şekilde düşmanlarının arasına sızdığı ve hedefine ulaştığı oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

10 dakikalık Deathloop oynanış videosu yayınlandı

Deathloop, Dishonored ve Prey oyunlarından tanıdığımız Arkane Studios tarafından geliştirilen yeni aksiyon macera oyunudur. Oyun, Xbox ekibinin bir parçası olmasına rağmen, Deathloop’u en azından şimdilik PS5 ve PC’de özel tutacak olan Bethesda oyunu 14 Eylül 2021 tarihinde çıkacak. Oyun, bir yıl sonra Xbox Series X | S için konsollarına gelecek.

Deathloop, Blackreef adlı gizemli bir adada bir zaman döngüsünde gerçekleşir. Hikayede, farklı görevleri olan iki kahramandan biri olarak oynamayı seçiyorsunuz: Colt veya Julianna. Oyuncular, tek bir gün bitmeden sekiz hedefi öldürmek için bir suikastçı olan Colt’un kontrolünü ele geçirecekler. Deathloop’un amacı başarısız olmak, hedefinizin nerede olduğu ve davranışları hakkında bilgi sahibi olmak ve yeni bir güne yeni bir zaman döngüsü ile yeniden başlamaktır. Deathloop’un oyun direktörü Dinga Bakaba, bunu bir “cinayet bulmacası” olarak nitelendiriyor.

Oynanış videosunda görebileceğiniz gibi, Colt’un arayışında ona yardım etmek için ışınlanma, zihniyle bir şeyler fırlatma ve zamanı geri alma gibi bazı yoğun güçlere erişimi vardır. Ayrıca, başka bir istilacı oyuncu veya geleneksel yapay zeka tarafından kontrol edilebilen Julianna adında başka bir suikastçı karakter tarafından da takip ediliyor yani siz bir hedefin peşindeyken aynı zamanda siz bir hedefe dönüşüyorsunuz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.