Death Stranding’in fragmanı meğer oyun içi görüntüymüş!

Death Stranding’in fragmanı meğer oyun içi görüntüymüş!

Hideo Kojima, bu sefer de Comic Con'da bombaladı.

Hideo Kojima, bu sene San Diego’da yapılan Comic Con etkinliğinde Death Stranding ile ilgili konuştu. Oyun ile ilgili detaylar veren Hideo Kojima’nın, en dikkat çeken açıklaması da, oyunun E3’te yayımlanan fragmanı üzerine oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Death-Stranding-Sony-E3-2016-03-1280x720

Hideo Kojima’nın söylediklerine göre; oyunun fragmanı bir ara demo fakat, ara demolar devam ederken zamanı durdurup oyunun dünyasında gezinme imkanımız olacak. Ancak, oynanış için farklı bir oyun motoru üzerinde çalışılıyor. Bu motor, bizlere aksiyon tarzında bir oyun sunacak. Fragmanın, özellikle oyunun tarzını belirtmiyor olmasını da, her tarzdan oyuncuyu kazanmak için yaptıklarını açıklayan Hideo Kojima, oyunun halen bir çok noktasının test aşamasında olduğunu da ekledi.

Hideo Kojima’ya oyun için hangi yönetmenle çalışmak istediği sorulduğunda net bir açıklama yapmadı. Ancak, şu ana kadar çalışmadığı yönetmenlerden olan John Carpenter ve Dario Argento‘dan bahsetti. Death Stranding’in yönetmen koltuğuna oturacak kişi, bu ikiliden biri olur mu bilemiyoruz. İki isimin ortak özelliği ise korku filmleri ile ünlü olmaları. John Carpenter, ünlü The Thing filminin yönetmeni. Dario Argento ise, İtalyan korku filmlerinin babası olarak adlandırılan bir isim. Hideo Kojima’nın bu iki ismi rastgele söyleyeceğini düşünmüyoruz. Dolayısıyla, buradan ve P.T. oyunundan yola çıkarak, Death Stranding’in oldukça gerilim barındıran bir oyun olacağını ön görüyoruz.

Death Stranding, halen geliştirilme aşamasında. Sadece PlayStation platformuna çıkacak oyunun, çıkış tarihi de henüz belli değil. Hideo Kojima’nın, Death Stranding ile piyasaya yapacağı geri dönüşü sabırsızlıkla bekliyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.