Death Stranding oynanış videosu çok yakında gösterilecek

Death Stranding oynanış videosu çok yakında gösterilecek

Fakat bunu bizler göremeyeceğiz.

PlayStation 4 oyuncularına özel olarak Hideo Kojima, Kojima Productions ve Sony iş birliğinde geliştirilen Death Stranding, bugüne kadar karşımıza sadece 2 video ile çıktı. Oyun için gösterilen bu iki video her ne kadar şahane olsa da, oyun içi değildi ve bu yüzden oyunun neye benzeyeceğini anlayamamıştık. Bugün elimize ulaşan yeni bilgilere göre ise Death Stranding oynanış videosu çok yakında gösterilecek. Fakat bunu bizler göremeyeceğiz. Bu bilgiyi direkt olarak oyunun içerisinde hem karakter, hem de geliştirici olarak yer alan Guillermo del Toro tarafından aldık.

Death Stranding oynanış videosu çok yakında gösterilecek

Guillermo del Toro tarafından gelen açıklamalara göre Hideo Kojima, oyunun oynanış anlarını kendisine önümüzdeki birkaç hafta içerisinde gösterecek ve bu oynanış anlarını sadece Guillermo del Toro görebilecek. Fakat şöyle de güzel bir durum var ki, sadece birkaç hafta sonra PlayStation Experience 2017 etkinliği var. Sony, Paris Games Week 2017 sırasında Spider-Man, God of War, The Last of Us Part II ve Detroit: Become Human gibi büyük oyunlarını herkese gösterdi ve PlayStation Experience 2017 sırasında muhtemelen bu oyunları göremeyeceğiz. Bu yüzden, etkinlik sırasında Death Stranding için yeni bir video oyunculara sunulabilir.

Peki, sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Death Stranding oynanış videosu, Aralık 2017’nin ikinci haftasında gerçekleştirilecek olan PlayStation Experience 2017 sırasında gösterilir mi? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın