Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 12.06.2018

Duyurulduğu günden bu yana neredeyse hiçbir şey öğrenemediğimiz Death Stranding, E3 2018 sırasında oynanış videosu ile karşımıza çıktı. Hideo Kojima ve ekibi tarafından geliştirilmekte olan bu ilginç oyunun nasıl bir deneyim sunacağını artık az çok biliyoruz. Herhangi bir dövüş sahnesi oynanış videosunda bulunmasa da, atmosfere korku-gerilim unsurlarının hakim olduğunu söyleyebiliriz.

Death Stranding oynanış videosu E3 2018

Oynanış videosu boyunca Norman Reedus tarafından canlandırılan karakterimizin etrafta yürüdüğüne tanıklık ediyoruz. Birbirinden farklı arazilerin oyunda bizlere sunulacağı ve bunların yeterince detaylı olduğu videodan görülebiliyor. Kojima’nın daha önce Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile gösterdiği yosunlu kayaları da bu şekilde tanımış olduk diyebiliriz. Bunun yanı sıra, atmosferik unsurların ve ışıklandırmanın da oyunu sinematik bir yapıya soktuğunu eklemeden geçmemeliyiz.

Oynanış videosunda ne olduğunu anlayamadığımız bir şeyin bulunduğunu da söyleyelim. Etrafta ayak izleri bırakarak ilerleyen bu “şeyin” ne olduğunu anlamak için birkaç video daha görmemiz gerekecek gibi. Oynanış videosundan gördüğümüz kadarıyla, Death Stranding bir takım gizlilik unsurları da bulunduracak. Oyuncunun gizli ilerlemekte başarısız olduğunu hemen aşağıdan izleyebileceğiniz videoda görüyoruz.

Death Stranding E3 2018 oynanış videosu farklı bir şeyler sunuyor mu?

Oynanış videosunun tüm Death Stranding içeriklerinde olduğu gibi sorular ile dolu olduğunu söyleyebiliriz. Hideo Kojima bunu yapmayı nasıl başarıyor bilmiyoruz ama hiçbir zaman net cevaplar ile karşı karşıya gelmiyoruz. Dilerseniz Death Stranding E3 2018 oynanış videosunu sizler de hemen yukarıdan izleyebilir ve bizler ile görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.