Death Stranding içerisinden sızdırılan Emma Stone görseli sahte çıktı

Death Stranding içerisinden sızdırılan Emma Stone görseli sahte çıktı

İşte bu üzdü.

Geçtiğimiz günlerde ortaya bir görsel çıkmıştı 4Chan üzerinde. Bu görsel, Death Stranding ile bağdaştırılmıştı ve görselde görünen karakter ise Emma Stone olarak lanse edilmişti. Sızdırılan bu görsel öncesindeki birkaç haftada da hem Emma Stone, hem de Death Stranding yapımcısı olan Hideo Kojima, bu tarzda bir haberin sinyalini vermişti ve bahsettiğimiz görsel sızdırıldığında da herkes büyük bir heyecana katılmıştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bugün ise, yayımlanan o görselin sahte olduğu kanıtlandı. Anlaşılan o ki, görselleri internete sızdıran arkadaş, internet alemini biraz sallamak istemiş. Çünkü raporlara göre bu görsel, YouTube üzerinde yayımlanan bir makyaj eğitimi videosundan alındı. Dilerseniz bu videoya öncelikle hemen aşağıdan bir göz atalım. Zaten videodaki şahsın da Emma Stone’a pek benzemediğini daha iyi anlıyoruz yüksek kalitede görünce.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sizlerin de yukarıdan görebileceği Glam&Gore isimli YouTube kanalı, günler önce bahsettirdiğimiz görseli sızdırdı ve bu konu hakkında, “Ne? Biz bu görseli sızdırırken Emma Stone veya Death Stranding demedik. Bu görsel, gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimine aitti ve oyuncular bu yöne çekti durumu.” dedi.

Bu açıklama ve dün yayımlanan video ile de görselin ana oyuna ait olmadığı doğrulanmış oldu. Haberi yayımladığımız zaman da sizlere, bunun resmi bir bilgi olmadığını aktarmıştık fakat içimizden de gerçek olsun diye ümit ediyorduk. Sahte çıkmasına üzülmedik değil.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Battlefield 1 – They Shall Not Pass inceleme yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.