Death Stranding için bir E3 2017 videosu hazırlanıyor olabilir

Death Stranding için bir E3 2017 videosu hazırlanıyor olabilir

Bu oyunu ilk defa E3 2016 sırasında görmüştük. Tam 1 sene sonra, güzel bir oynanış videosu yayımlanabilir herhalde.

Kojima Productions çatısı altında, Hideo Kojima öncülüğünde ve tabii ki Sony katkıları ile PlayStation 4 platformuna özel olarak geliştirilen Death Stranding, son zamanlarda oldukça sessiz. Geçtiğimiz haftalar ve aylar içerisinde, oyun hakkında somut hiçbir şey görememiştik. Bir ara, oyunun kadrosuna Emma Stone isminin dahil olmuş olabileceğini öğrenmiştik fakat o da doğrulanmadı ve havada kaldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bugün ise Twitter üzerinden, Kojima Productions çalışanlarından olan Ludvig Forssell, bir gönderi paylaştı. Ludvig Forssell, geliştirici ekipte bir ses yönetmeni olduğu için, paylaşılan şey de bir nevi ses idi. Fakat bu ses oldukça önemli, çünkü bu ses bağıra bağıra, “Ben Death Stranding’e aitim.” diyor. Dilerseniz o gönderiye hemen aşağıdan bir göz atalım. Sesleri de sonuna kadar açmayı unutmayın.

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi, paylaşılan bu ses, oyunun arka planda çalan seslerinden bir tanesine benziyor. Özellikle karşımıza bir düşman çıktığı zaman çaldığını düşündüğümüz bu ses, neden bugün paylaşılmış olabilir? Oyuncuların en büyük tahmini, bu seslerin E3 2017 videosu için hazırlanıyor olması. Yani evet, E3 2017 sırasında Kojima Productions, bizlere Death Stranding videosu gösterebilir. Tabii videonun gösterilip, gösterilmeyeceğini bile şu an garanti olarak bilmiyoruz fakat, umuyoruz ki bu gösterilecek video, bir oynanış videosu olur. Çünkü oyun, E3 2016 sırasında bir sinematik video ile duyuruldu. Bu duyurunun üstünden tam 1 sene geçtikten sonra, bir oynanış videosunun yayımlanması çok hoş olacaktır.

Death Stranding için bir E3 2017 videosu hazırlanıyor olabilir

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.