Menü
https://leadergamer.com.tr/uncharted-the-lost-legacy-ucretsiz/
Death Stranding 4 Aralık 2016 10:02

Hideo Kojima, Death Stranding’in motoru Decima’yı tanıttı

Söylentiler doğru çıktı ve oyun motorundan yeni görüntüler geldi.


Yeni bir oyun duyurulduğunda, incelediğimiz temel özellikler bu oyunun mekanikleri ve grafikleri oluyor; hikayenin açıklanmasını ve tanıtımını ise geliştiricilerden bekliyoruz. Guerrilla Games tarafından geliştirilen Horizon: Zero Dawn’ın kullandığı oyun motorunun değiştirilmiş halinin Death Stranding tarafından kullanılacağı söylentisi doğrulandı. Hideo Kojima, PlayStation Experience 2016 sırasında yepyeni görsellerle birlikte “Decima” motorunu tanıttı.

Death Stranding

Oyunun PlayStation Experience 2016 sırasında gösterilen tanıtım videosu, oyun PlayStation 4 Pro üzerinde gerçek zamanlı bir şekilde çalışırken kaydedilmişti. Hideo Kojima’ya göre, bu kalitenin gerçek olmasını sağlayan tek bir şey var: Decima. Özellikle açık dünya oyunları için muhteşem bir motor olduğunu belirten Hideo Kojima, Guerrilla Games’in bu oyun motoruyla çok yüksek teknolojilere ulaştığını ve daha da ötesini hedeflediğini belirtiyor.

Guerrilla Games’teki insanlarla tanıştığı ilk andan beri içinde muhteşem bir his olduğunu belirten Hideo Kojima; hiçbir kontrat veya anlaşma imzalamadan, tanıştıkları anda oyun motorunun kaynak kodlarını kendisine vermelerinin çok etkileyici olduğunu söylüyor. Sizler de etkileyici bir şeyler görmek istiyorsanız, haberimizin devamından Decima oyun motorunun gücünü görebileceğiniz görselleri inceleyebilirsiniz. Işıklandırmalara ve detaylara da göz atmayı sakın unutmayın.

Death Stranding

Yaşar Baturalp Editör